Mantar ve portakal suyu?

OttoMan347

√SEFİR√
Magic mantar yiyip de portakal suyu içen var mı aranızda? Portakal suyu içince kafa açılıyor diyorlar doğru mudur? Kulaktan duyma değil de tecrübe edenlerden bi cevap lütfen

MrTiger420

Müptezel
Portakal suyu vücuduna güc versin hemde tripleri daha tatlı olsun çok yormasın diye. En az 3 gün diet(et yememek) yaptıktan sonra sabah aç karnına mantar yiyip üstüne çikolata, mandarin ve ya portakal suyu içe bilirsin. Bundan sonra 6-7 saat canın bi şey çekmez. Yanında su ve sarılmış hazır olsun yedikten 3-4 saat sonra canın çekerse yada sakinleşmek istersen al 2-3 duman çok güzel şeyler olacak :) İlk seferse 2 gr, normalde 4 gr üstünü tavsiye etmem. Başka bi dünyaya yolculuk gibi)) Kafam güzel gardaş, bilmem bi şeyler anlata bildinmi...

OttoMan347

√SEFİR√
Portakal suyu vücuduna güc versin hemde tripleri daha tatlı olsun çok yormasın diye. En az 3 gün diet(et yememek) yaptıktan sonra sabah aç karnına mantar yiyip üstüne çikolata, mandarin ve ya portakal suyu içe bilirsin. Bundan sonra 6-7 saat canın bi şey çekmez. Yanında su ve sarılmış hazır olsun yedikten 3-4 saat sonra canın çekerse yada sakinleşmek istersen al 2-3 duman çok güzel şeyler olacak :) İlk seferse 2 gr, normalde 4 gr üstünü tavsiye etmem. Başka bi dünyaya yolculuk gibi)) Kafam güzel gardaş, bilmem bi şeyler anlata bildinmi...
Çok sağol kanka teşekkür ederim:)
Var mı başka güzelleştirmek için önerisi olan :D

Betty777

Üye
Ottoman abicim merhaba hayvansal gida diyetinden sonra limon shot olarak tuketirsen mide bulantisi vs cok az yaşarsın tribin güzellesir saygılar. Limon shot tarifi mantarlari grinderdan gecirdikten sonra yarim veya tam limon suyunu sıkıp bir bardagin icinde 15 dakika bekletip uzerine sicak su ve 1 tatli kasigi bal ekleyip soguduktan sonra iyice karistirip shot atabilirsin (bardagin dibinde kalan mantarlarida yiyelim). 2 3 gr arasi ilk deneyim icin gayet yeterli guzel bi sigara sararsan tribin cok daha guzel noktalara getiricek saygılar..

Acara

Yeni üye
Bu arada 1 haftadır et yemiyorum diyete çoktan başladım:)
Amsterdam da yemiştim. Satan adam 30 dakika eğitim verdi resmen. 3 dişten fazla yeme dedi bana ilk yediğinde. İlkini çiğne su ile yut kafası gelince anlarsın demişti. Baktın kafası çok yoğun portakal suyu iç tuzlu şeyler ye düşürür, baktın kafası hafifliyor kola ve çikolata ye yükseltir. Bir kaç saat geçince 2. Sini ye daha sonra istersen 3. Şunu yersin demişti. Kusma yapmıştı ilk yediğimde portakal suyu filan içtim sonra kafası bir geldi ayakta duramıyordum. Kanal turları var teknelerde onlardan birine katılıp kanallar ile amsterdamı gezmiştim çok yoğun halisinasyon ve derinliğe inip düşünme vardı. Sakin ve rahat bir yerde yemeni tavsiye ederim. Ben açık hava tercih ederim evde olacak iş değil.

convik

Doktor
Amsterdam da yemiştim. Satan adam 30 dakika eğitim verdi resmen. 3 dişten fazla yeme dedi bana ilk yediğinde. İlkini çiğne su ile yut kafası gelince anlarsın demişti. Baktın kafası çok yoğun portakal suyu iç tuzlu şeyler ye düşürür, baktın kafası hafifliyor kola ve çikolata ye yükseltir. Bir kaç saat geçince 2. Sini ye daha sonra istersen 3. Şunu yersin demişti. Kusma yapmıştı ilk yediğimde portakal suyu filan içtim sonra kafası bir geldi ayakta duramıyordum. Kanal turları var teknelerde onlardan birine katılıp kanallar ile amsterdamı gezmiştim çok yoğun halisinasyon ve derinliğe inip düşünme vardı. Sakin ve rahat bir yerde yemeni tavsiye ederim. Ben açık hava tercih ederim evde olacak iş değil.
@Acara hocam doğru söylemiş. ben de amsterdamda ilk truffle mantarı yediğimde satıcı aynı şeyleri anlattı. portakal suyu önerdi bad trip veya çok fazla geldiğini hissedersen diye. ben içtim çok keskin olmasa bile rahatlattı. ama öyle ahım şahım kafa açan bir yol değil.

@MrTiger420 kankanın dediği gibi ot yanında olsun kafa olgunlaştıktan sonra hafif açılmaya başladığını hissettiğinde vur dumana yeni bir pencere açılsın :)

Diyet konusunda ben bir fark hissetmiyorum dyetli ve diyetsiz arasında. benim en etkili yöntem pazar veya cumartesi sabahı kalkıp ya direkt mantar veya yarım poğaça çay sonra mantar yapıyorum. aç mideyle çabuk sindiriliyor sindirim hızlı olunca daha etkili hissediyorsun. içtiğin genetiğe göre renk etkisi, halisünasyon etkisi, düşünme etkisi değişiyor. genelde tr de golden teacher bulunuyordu ama son zamanlar çeşit arttı.

İlk denemeni aile evi değilse, kendini rahat hissettiğin bir ortamsa evde deneyebilirsin. yakınlarda ormanlık alan varsa kafa oturduktan sonra dışarı çıkabilirsin. kafası ilk geldiğinde ilk deneyenler panik yapabiliyor. ex, md vs türü bir şey denediysen onun patlaması gibi hissettiriyor.

Son düzenleme:

Acara

Yeni üye
@Acara hocam doğru söylemiş. ben de amsterdamda ilk truffle mantarı yediğimde satıcı aynı şeyleri anlattı. portakal suyu önerdi bad trip veya çok fazla geldiğini hissedersen diye. ben içtim çok keskin olmasa bile rahatlattı. ama öyle ahım şahım kafa açan bir yol değil.
Evet hocam doğru, portakal suyu içtim kafam açıldı bir tane daha mantar yiyeyim diye bir durum olmuyor. İlkin kafası çok yoğun gelmişti kaldıramayacak gibi olmuştum. Biraz rahatlayayım diye Portakal suyu içtim. 10 dakika sonra filan kafamı kaldırdığımda nerede olduğumu farkedebildim. Baktım tekne turları var hah dedim ben oturayım şuraya beni gezdirsinler. Çoğu zaman ayakta durmakta zorluk çektim çünkü oturup seyretmek düşünmek istiyor insan. Sonrası inanılmaz bir deneyim. 6-7 saat içinde 3 tane tek mantar yemiştim. Kafası düşmeye başladığında bir diğer mantarı yemeden önceden sardığım sigaralardan yakıp içiyordum. İnanılmaz güzelleşiyordu kafası. İyi ki sigaralarımı önceden hazırlamışım, çünkü kafası ilk geldiğinde çözmeye çalışıyorsun ellerin ayakların bir şekil oluyor alışana kadar. O hallerde sıgara sarmaya çalışmak benim kafayı zora sokardı :) Kafası gittiğinde gerçek hayata dönmek biraz zor oluyor. Ben otele geçip küveti doldurdum köpüklü su ile. Bir kaç sigara içtim küvette sonra kendime geldim. Sıkıntı şu o kafayla belki yüz karar almıştım, halen 2 sini anca hatırlayabiliyorum :)

Son düzenleme:

convik

Doktor
Evet hocam doğru, portakal suyu içtim kafam açıldı bir tane daha mantar yiyeyim diye bir durum olmuyor. İlkin kafası çok yoğun gelmişti kaldıramayacak gibi olmuştum. Biraz rahatlayayım diye Portakal suyu içtim. 10 dakika sonra filan kafamı kaldırdığımda nerede olduğumu farkedebildim. Baktım turlar var hah dedim ben oturayım şuraya beni gezdirsinler. Sonrası inanılmaz bir deneyim. 6-7 saat içinde 3 tane tek mantar yemiştim. Kafası gittiğinde gerçek hayata dönmek biraz zor oluyor. Ben otele geçip küveti doldurdum köpüklü su ile. Bir kaç sigara içtim küvette sonra kendime geldim. Sıkıntı şu o kafayla belki yüz karar almıştım, halen 2 sini anca hatırlayabiliyorum :)
amsterdamda yediğin büyük ihtimal trüf formuydu hocam. ben de ilk olarak orada tükettim. böyle bir mutluluk yok. ben belediye otobüsünde paketi açıp katır kutur yemeye başladım. schipol a geldiğimde kafası gelmeye başladı. otele zar zor gidebildim oradan. sonrakilerde ilkin kafasını hiç yakalayamadım.
Gaza getirdiniz beni de :)

Ofiste çekmecemde kalmıştı 4 5 gr. Yiyeyim de eve gideyim :D

Acara

Yeni üye
Evet hocam doğru, portakal suyu içtim kafam açıldı bir tane daha mantar yiyeyim diye bir durum olmuyor. İlkin kafası çok yoğun gelmişti kaldıramayacak gibi olmuştum. Biraz rahatlayayım diye Portakal suyu içtim. 10 dakika sonra filan kafamı kaldırdığımda nerede olduğumu farkedebildim. Baktım tekne turları var hah dedim ben oturayım şuraya beni gezdirsinler. Sonrası inanılmaz bir deneyim. 6-7 saat içinde 3 tane tek mantar yemiştim. Kafası gittiğinde
amsterdamda yediğin büyük ihtimal trüf formuydu hocam. ben de ilk olarak orada tükettim. böyle bir mutluluk yok. ben belediye otobüsünde paketi açıp katır kutur yemeye başladım. schipol a geldiğimde kafası gelmeye başladı. otele zar zor gidebildim oradan. sonrakilerde ilkin kafasını hiç yakalayamadım.
Gaza getirdiniz beni de :)

Ofiste çekmecemde kalmıştı 4 5 gr. Yiyeyim de eve gideyim :D
Hahaha evet bunun gibiydi ince ve uzun. Benim de canım çekti bayadır yemiyorum. Kafa dengi arkadaşlarla bir göl evinde muhteşem hafta sonu kafası yaşatır. Şimdiden afiyet olsun @OttoMan347 , @convik

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
@OttoMan347 hocam şimdi karıncalarla konuşuyodur. Ağaca sarılıyordur :D

Benim kafam da iyi oldu bu arada. Yazarken çok kasılıyorum. Eyvallah @Acara hocam.
Abi cumartesi kısmetse aldık bakalım albino a+ diye bi genetik deneyecez konuyu kafamı ziken bi kardeşim yüzünden açtım biraz fazla tripti bad durumunda nasıl kurtuluruz diye kafasındaki soru işaretlerini kaldırmak için açtık iyi de geldi teşekkür ederiz :)

OttoMan347

√SEFİR√
Bu mantarın govde veya şapka arasında etki farkı oluyor mu bu psilosbin maddesi şapkada daha yoğun olur veya tam tersi gibi bi durum var mı

Acara

Yeni üye
Bu mantarın govde veya şapka arasında etki farkı oluyor mu bu psilosbin maddesi şapkada daha yoğun olur veya tam tersi gibi bi durum var mı
@OttoMan347 kanka bana amsterdaki arkadaş bütün ye demişti. Gövde şapka beraber yedim. Ancak benim yediğim ince uzun du. 5 cm civarı vardır. Şapkasında şemsiye gibi açık değil gövdeden bir iki tık fazla kalındı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****