Mars hydro sp3000 led aldım fikirlerinize ihtiyacım var

2 koy roberto carlos gibi sömeklerin olsun hem de ferah olsun . ilk growunsa cok bitki cok hasat değil bil bunu

E.napcaz

Yeni üye
2 koy roberto carlos gibi sömeklerin olsun hem de ferah olsun . ilk growunsa cok bitki cok hasat değil bil bunu
İlk growum ama prof yapmaya çalışıyorum daha önceden autdoor yaptım fazlasıyla iyi oldu şimdi ilk defa kabin yapıyorum ister istemez insan hasatında iyi olsun ister ozman 2 yapcaz

ayteach

Müptezel
Terimi yanlis yazmisim scrog olacakti. Telefondan baglandigim icin sana link veremiyorum ama forumda konuyla ilgili yazilan egitimler var. Hatta rabbitin paylaştığı videolu egitimler konusu var orda videolu anlatimi da var. Bitkiyi dikine degil yatay olarak buyumeye zorlayarak kabinin tamamen someklerle dolmasini sagliyorsun mantik olarak boyle. Acemi birinin zorlanacağı bi egitim gibi ama sen prof yapmak istiyorum yazdigin icin bende öyle fikir vermek istedim

E.napcaz

Yeni üye
Terimi yanlis yazmisim scrog olacakti. Telefondan baglandigim icin sana link veremiyorum ama forumda konuyla ilgili yazilan egitimler var. Hatta rabbitin paylaştığı videolu egitimler konusu var orda videolu anlatimi da var. Bitkiyi dikine degil yatay olarak buyumeye zorlayarak kabinin tamamen someklerle dolmasini sagliyorsun mantik olarak boyle. Acemi birinin zorlanacağı bi egitim gibi ama sen prof yapmak istiyorum yazdigin icin bende öyle fikir vermek istedim
Dediğin videoyu izledim tellerle sağa sola çekiyolar yapıcam onu sadece isimleri bilmiyorum half-life deği gibi 2 bitki yapıcam ozman rahat olur hiç değilse

KingKong

Üye
@Half-Life gerekenleri söylemiş kanka rahat bir hasat için dediklerini yap ışık da güzel bir ışık çoğu grower ın istediği par / lümen değerlerine sahip
bol hasatlar

S

silas

Guest
hayırlı olsun, kabine ferah bir şekilde 12 lt kaç saksı sığıyorsa o kadar bakarsın nem makinesine de yer açmayı unutma :)
Güzel sistem olmuş, nem ve sıcaklık değerlerin kaç, resim atabilir misin?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...