Mars hydro tsl2000 modeline dair;

Merhabayın. Yav mars hydro nun tsl2000 modelini almak üzereyim. Isı sorunu yok enerji tüketimi fena değil filan.. 4000tl+KDV diyor. Eminim prof bi alet ama almadan evvel bi kerede sizlere sorayım dedim. Bana biraz tuzlu geldi. Bütçenin yarısından fazlasını buna harcamış olacağım. 100x150 dikdörtgen kabin öneriyor firma bu ışığa. O kabinede herhalde üç bitki zar zor sığar.
Biraz modunu düşürdü bu durum. Kitlendim. Çünkü ışık kadar havalandırma gereçleri de önemli. Onlara pek bütçe kalmıyor. Daha gübresi dijital ölçüm cihazları vantilatörü ıdığı vıdığı var. Napsam bilemedim ****.

R

Ripley'sOG

Guest
O ışığı alınca ölçüm ve timer hediye gönderiyor ve bence l serisi yerine tsw serisini al kanka ayrıca 100x150 kabine kafadan 6 bitki sokarsın auto ve ışık zaten bu growun en önemli parçası karbon fitre vb ürünler bloomda alıcaksın acelesi yok timer ve ölcüm hediye gelicek havalandırma vb temin edersin.

O ışığı alınca ölçüm ve timer hediye gönderiyor ve bence l serisi yerine tsw serisini al kanka ayrıca 100x150 kabine kafadan 6 bitki sokarsın auto ve ışık zaten bu growun en önemli parçası karbon fitre vb ürünler bloomda alıcaksın acelesi yok timer ve ölcüm hediye gelicek havalandırma vb temin edersin.
Teşekkür ederim yanıtladığın için. Ölçüm derken sıcaklık ve nem ölçer değil mi? Tr den alıcam. umarım hediyeyi yollarlar:) sorarım gerçi. Tsw yi gözden geçiricem. Işık miktarında hiç fark yok ama kabinin şekline göre adım atmak gerekiyor sanırım. Kabini kendim yapıcam artık. Para kalmadı :)

R

Ripley'sOG

Guest
Teşekkür ederim yanıtladığın için. Ölçüm derken sıcaklık ve nem ölçer değil mi? Tr den alıcam. umarım hediyeyi yollarlar:) sorarım gerçi. Tsw yi gözden geçiricem. Işık miktarında hiç fark yok ama kabinin şekline göre adım atmak gerekiyor sanırım. Kabini kendim yapıcam artık. Para kalmadı :)
Yurtdışından geldiğinde bu tarz ürünler vardı içinde Türkiye'dekiler gönderir mi bilmem sorman lazım

S

silas

Guest
Mars TR distribitörü googleled ledi arayıp konuşursan 3.500 tl gibi bir rakam istiyorlar, sitedeki fiyatlara aldanma. googleled led ts3000 için 5.000 tl fiyat vermişti bana telefonda pazarlıkla.

TSL ile TSW arasında ki tek fark söylenilene göre sitesinde sadece tasarım farkı birisi kare birisi dikdörtgen kabinler için yapılmış.

Yapmazlar beyler çünkü resmi ithalat yapıyorlar devlet bir ton ithalat vergisi alıyor örneğin kilo başına 25 dolar alıyor. Daha bunun ötvsi ithalat vergisi ce belgesi falan. O ışığın pahalı olma sebebi bu. Adamlara maliyeti çok yüksek.

@silas34 geçen gün bende aradım başka yerden almadan önce ama yapmadılar
Yapmazlar beyler çünkü resmi ithalat yapıyorlar devlet bir ton ithalat vergisi alıyor örneğin kilo başına 25 dolar alıyor. Daha bunun ötvsi ithalat vergisi ce belgesi falan. O ışığın pahalı olma sebebi bu. Adamlara maliyeti çok yüksek.
Bi ihtimal stok yapmışlarsa indirim yapabilirler. Yarın netleşir. Çok zor işler ya. Henüz çok başındayım ama yoruldum **** sitelere bakmaktan

muptinho

Üye
Kanka ben yaklaşık 2 ay önce TSL 2000 aldım googleled led’den. İçinden herhangi bi hediye çıkmadı 120x120x180 kabinde 5 bitki yetiştiriyorum çokta memnunum ışıktan. Pazarlık yaparsan azda olsa bi indirim yapıyor bana 3800 TL’ye bıraktı ekstra bi kargo ücretide ödemedim. W ve L’de fark olarak sadece tasarım farkı var kabin ölçülerine göre uygun olanı alabilirsin. İyi growlar kanka

Kanka ben yaklaşık 2 ay önce TSL 2000 aldım googleled led’den. İçinden herhangi bi hediye çıkmadı 120x120x180 kabinde 5 bitki yetiştiriyorum çokta memnunum ışıktan. Pazarlık yaparsan azda olsa bi indirim yapıyor bana 3800 TL’ye bıraktı ekstra bi kargo ücretide ödemedim. W ve L’de fark olarak sadece tasarım farkı var kabin ölçülerine göre uygun olanı alabilirsin. İyi growlar kanka
kanka bende almaya yakınım kaç saat ışık yakıyorsun günde ve ortalama aylık ekstra tüketimi ne acaba merakımdan soruyorum cob led ile çok fark varmı acaba ki ve satışı nasıl yapıyorsun internet sitesine üye olup kredi kartıyla mı alıyorsun o işlemler nasıldır ve kanka sana göre artısı eksisi var mı cihazın şu hoşuma gitti şu hoşuma gitmedi diyebileceğin bir şey var mı çok soru sordum ama affola :) çünkü ben başka bir ışık ile arasında iklemde kaldım :)

muptinho

Üye
kanka bende almaya yakınım kaç saat ışık yakıyorsun günde ve ortalama aylık ekstra tüketimi ne acaba merakımdan soruyorum cob led ile çok fark varmı acaba ki ve satışı nasıl yapıyorsun internet sitesine üye olup kredi kartıyla mı alıyorsun o işlemler nasıldır
Kanka ben 24-0 yakıyorum ışığı bitkilerim auto herhangi bi ısınma sorunu yaşamadım şimdiye kadar bitkilerimde çok sağlıklı 21. günündeler. Henüz fatura gelmedi ne kadar yaktı bilmiyorum ama bugün yarın gelir fatura bilgi veririm sanada. Cob’ledle arasındaki tüketim farkını bilmiyorum ama az enerji çok verim diye okudum Mars Hydro için. googleled led’le whatsupp’tan iletişime geçtim iban numarası gönderdi parayı geçtikten bikaç saat sonra kargo takip numarası gönderdi yetkili 2 gün sonra sorunsuz ulaştı elime

Kanka ben 24-0 yakıyorum ışığı bitkilerim auto herhangi bi ısınma sorunu yaşamadım şimdiye kadar bitkilerimde çok sağlıklı 21. günündeler. Henüz fatura gelmedi ne kadar yaktı bilmiyorum ama bugün yarın gelir fatura bilgi veririm sanada. Cob’ledle arasındaki tüketim farkını bilmiyorum ama az enerji çok verim diye okudum Mars Hydro için. googleled led’le whatsupp’tan iletişime geçtim iban numarası gönderdi parayı geçtikten bikaç saat sonra kargo takip numarası gönderdi yetkili 2 gün sonra sorunsuz ulaştı elime
tamam kanka takibe aldım haberleşelim kesinlikle teşekkür ederim bilgiler için

Teşekkür ederim dostum. Biraz tuzlu ama bir sürü detaydan kurtarıyor. Alıcam. Ya 2000 ya da 3000. Şöyle sağlıklı ışığı bol 5 tane büyütmek istiyorum ben de.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ***** ***** ***** **** ****** **** *** ***** ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** ****** ******** ******* ******* * ***** ********** **** **********
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ********** ******* ******* ******** ********* hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ** ******* ******** ***** **** *** ***** ***** ** ******** ***** ******* ***** ** hahahaha* ** ****** ****** **** ******* ***** ******* ****** ***** hahahaha ********** *** ******* ******* hahahaha**
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ********* ***** *** ***** ** ******** ****** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha* ***** hahahaha ***** ******** **** ********** hahahaha**
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** ********* *** ********** hahahaha ***** ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ********** ****** ******* **** ** ***** ******** ****** ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* ** **** ******* * ** ** ****** *** * ***** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ********* ********* *** ****** ****** ****** ** hahahaha ***** hahahaha*** ***** *** ********* *** ****** ********* ****** ****** ********* *** ********** hahahaha ***** ******
    +1
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ********* *** ******* **** ***** ********** ********* ******* ****** *** ********** ******* ******** **** hahahaha **** **** ********* hahahaha********** *** hahahaha ******** **** ********** ******* ******* *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahaha *** **** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha ******* ***** * ** **** ***** * * ****** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** ****** **** ****** ******** ***** *********
  • 2 2008Grower:
    ***** **** ***** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* ******* ******** ****** *** hahahaha *** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** *** ***** ****** ********** **** ******** ******* ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** ****** ****** ******* hahahaha***
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha*** ***** **** *
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**
    +1
    2 2008Grower: hahahaha** +1