master kush sandığım velet :D Purple Bud

Feallo

Yeni üye
selam aleykm kankalar yaklask 80 gün once master kush auto indica diye degeneticadan söyledigim purple bud sativa feminizedle karsınızdayız ::D siparis sırasında 2si arasında kalmıstım elemanlar bana master kush adı altında purple göndermısler ama hicc farketmezz:D nem 45-50 arası ısık 300w cob led kendım yaptım mic grow bloom kullanıyorum suyu hiç siklemez oldm kafama göre veriyorm ama bi skkıntı yok cok sukur  68.gününde deli gibi boy atıp sömek cıkarıyor sonumuz hayrola buyrun yoruma beylerrr hepinize kafanız kadar güzel sömekler

Ekli dosyalar

• 5.jpeg
    5.jpeg
    244 KB · Görüntüleme: 194
  • 68 (4).jpeg
    68 (4).jpeg
    215.4 KB · Görüntüleme: 167
  • 68 (2).jpeg
    68 (2).jpeg
    221.2 KB · Görüntüleme: 124
  • 67 (1).jpeg
    67 (1).jpeg
    203.2 KB · Görüntüleme: 160
  • 68 (3).jpeg
    68 (3).jpeg
    225.1 KB · Görüntüleme: 204

erdokush

Yeni üye
kankam bitkinin karanlık halindeki sıcaklığını 10 derece falan düşürmeyi becerebilirsen eğer moraracaktır :)

Feallo

Yeni üye
Cvp: master kush sandığım velet :D Purple Bud

erdokush' Alıntı:
kankam bitkinin karanlık halindeki sıcaklığını 10 derece falan düşürmeyi becerebilirsen eğer moraracaktır :)

knka 24 saat veriyorum ısıgı

Feallo

Yeni üye

Perplexing' Alıntı:
24 saat ışık mı olur? Ne zamandır 24 saat veriyorsun? 12 saat karanlık 12 saat ışık vereceksin.

knka neye göre 24 vermiyim 12-12 daha mı yararlı olur diyorsun yoksa 24 saat vermenın sıkıntısı mı var onu anlıyamadım

smile1616

Yeni üye
kanka sen 24 ver diyenleri dinleme. Bitkin çiçeklenmeye geçmiş **** satıyım uyku lazım uyku. Çiçeklenme döneminde kim vermiş 24 saat ışık. Hemen 12/12 geç

NativeProsida

Yeni üye
Yav kardeşim adam led kullanıyor auto bitkide eğer sömeklere hps Işık vermicekse neden 12/12 geçsin led zaten bitkiyi coşturuyor 24/0 veya 20/4 ver  kardeş hps kullanmıcaksa 12/12 gereksiz bitki auto olmasa dediğin gibi yapsın zaten

R

Ripley'sOG

Guest
Gübre takviyelerini 1ml aşağı çekersen oluşan toksite stresini azaltırsın,Fazla gübre fazla sömek değildir unutma!
Feminized yazmışşın ama gönderdikleri autoflowering bir genetik çünkü sürekli olarak 7/24 ışık yanıyor hiçbir photoflowering bitki o koşullarda sömek vermez,Senin sorunun bence yanlış tohum değil olay kesinlikle fenotipsel kısaca söyle anlatım anne x baba=çoçuk ortaya çıkan çocugun genleri anne,baba veya 3'cü sahışlara çekebilir (Amca,dayı,hala vb tabi bu söylem esrar genetiğinin sülalesi içindir)senin olayında kısaca budur,stabilizasyon hakkında biraz araştırma yaparsan okudukların tam olarak yerine oturacaktır,
hasatın bol olsun

Feallo

Yeni üye

Stonedbunny' Alıntı:
Arkadaşlar yanlış yönlendirmeyin bitki auto yazmış başlığın altına 24/0,20/4,18/6 hepsi olur.

knka yanlıs olmasın ben auto master kush diye söyledim photo purplebud gelmiş muhabbet o sekılde suan 80. gününde ama ben daha cokta bir gelisme göremiyorum

Ripley' Alıntı:
Gübre takviyelerini 1ml aşağı çekersen oluşan toksite stresini azaltırsın,Fazla gübre fazla sömek değildir unutma!
Feminized yazmışşın ama gönderdikleri autoflowering bir genetik çünkü sürekli olarak 7/24 ışık yanıyor hiçbir photoflowering bitki o koşullarda sömek vermez,Senin sorunun bence yanlış tohum değil olay kesinlikle fenotipsel kısaca söyle anlatım anne x baba=çoçuk ortaya çıkan çocugun genleri anne,baba veya 3'cü sahışlara çekebilir (Amca,dayı,hala vb tabi bu söylem esrar genetiğinin sülalesi içindir)senin olayında kısaca budur,stabilizasyon hakkında biraz araştırma yaparsan okudukların tam olarak yerine oturacaktır,
hasatın bol olsun

kanka birazdan konu açıcam bak istersen 80. gündeyim fakat hala 5-6 hafta kadar daha oldugunu tahmın edıyorum cunkı auto gibi değil hele indica hiç değil.Ama haklısın ciceklenmeden itibaren 35 gün kadar 24/0 ışık vermeme rağmen sömek yaptı

Grow Muhabbetleri
Help Users
    içiciadam içiciadam: ***** ****** ** **** **** *****