Mazatapec Magic Mushroom Trip Raporu

Selamlar bugün şu kankimizden 16 gr (2 saat 70 derecede kurutulmuş) yedim. Size olanları anlatayım, hala etkisindeyken ve unutmadan anlatmak istiyorum.

1 de 16 gr yukarıdaki kendi üretimim olan kankimizden "mazatapec"i yedim. Evde yedik tadı berbattı, ve hemen ardıdan tramvaya atlayıp buradaki büyük bir ormanlık alana gittik. Tramvaydan indiğimizde tam başlıyor gibiydi, normal şekilde yediğim için midemi mahfetti, 1 saat falan boyunca kusma derdine düştüm ama ta ki o an her şeyi bırakıp o güzel ışıkların ve arkadaşımın yanına geri döndüm kusma olayından kurtuldum gibiydi.

Devamında renkler ve animasyonlardan nasıl bahsedebilirim bilmiyorum ama visual olarak yoğunluğu düşüktü. 70 spritual, 30 visual gibiydi oran daha çok. Sonrasında 15.30-16.00 gibi taksiyi aradık ve eve dönmek istedik. Eve döndüğümüzde devam ediyordu ama benim içimde büyük bir geçmeyen kötülük hissi vardı ve kendim hep "çok fazla düşünce var", "bilmiyorum" diyordum ve beynimin zorlandığını hissettim.

Sonrasında düşünmeye başladım ekstradan anlamsız değil de kafa açılışına doğru daha güzel düşünmeler olur ya, ondandı hani :D. Cok kisisel olduğu için devamını tekrardan yazmak istedim aslında. Mazatapecler hakkında sorusu olan varsa seve seve cevaplarım, iyi forumlar ciao

Son düzenleme:

GALLARDO

Yeni üye
DOSTLARIM İLK DEFA MANTAR YİYECEGİZ ARKADAŞLA BAD TRİP YAŞAMAK İSTEMİYORUZ ORMANDA YAPACAGIZ ÖNERİLEN DOZ NEDİR VENDORA SORDUM GENETİGİNİ BİLMİYORUM VS DEDİ ORTALAMA KİŞİ BAŞI KAÇ GR YEMELİYİZ BİRDE SORUM ŞU SEROTONİN SALGILIYORMU NOT ANKSİYETEM VAR AMA İLERİ DÜZEYDE DEGİL PANİK ATAK GEÇİRDİM ESKİDEN.

DOSTLARIM İLK DEFA MANTAR YİYECEGİZ ARKADAŞLA BAD TRİP YAŞAMAK İSTEMİYORUZ ORMANDA YAPACAGIZ ÖNERİLEN DOZ NEDİR VENDORA SORDUM GENETİGİNİ BİLMİYORUM VS DEDİ ORTALAMA KİŞİ BAŞI KAÇ GR YEMELİYİZ BİRDE SORUM ŞU SEROTONİN SALGILIYORMU NOT ANKSİYETEM VAR AMA İLERİ DÜZEYDE DEGİL PANİK ATAK GEÇİRDİM ESKİDEN.
Mantar eger kuruysa 2 gr ye (ilk trip icin oldukca yeterli) kuru degil yas ise 18-20g ye. Eger endiselerin varsa daha pure bi kafa icerisinde oldugunda kullan. Dogada yaninda trip sitterin varken kullan. Ben de eskiden panik atar geciriyordum ama kullaniyorum, sorun olmuyor aksine yardimci oluyor.

GALLARDO

Yeni üye
Mantar eger kuruysa 2 gr ye (ilk trip icin oldukca yeterli) kuru degil yas ise 18-20g ye. Eger endiselerin varsa daha pure bi kafa icerisinde oldugunda kullan. Dogada yaninda trip sitterin varken kullan. Ben de eskiden panik atar geciriyordum ama kullaniyorum, sorun olmuyor aksine yardimci oluyor.
İŞTE DUYMAK İSTEDİGİM ŞEY !!! SAOL KANKAM GERÇEKTEN DENEMEYİ ÇOK İSTİYORUM FAKAT YOTUBEDE SİMİLATİON VİDEOLARINI İZLERKEN BİRAZ FAZLAMI BU DİYORUM VE SON OLARAK SEROTONİN ETKİSİ YARATIYORMU BİZİ MUTLU EDECEK MADDE VARMI İÇİNDE

İŞTE DUYMAK İSTEDİGİM ŞEY !!! SAOL KANKAM GERÇEKTEN DENEMEYİ ÇOK İSTİYORUM FAKAT YOTUBEDE SİMİLATİON VİDEOLARINI İZLERKEN BİRAZ FAZLAMI BU DİYORUM VE SON OLARAK SEROTONİN ETKİSİ YARATIYORMU BİZİ MUTLU EDECEK MADDE VARMI İÇİNDE
Kanki simulasyon videolarinin cogu yalan, daha dun ilk kez arkadasim denedi (11 gr half dry yani 2g gibi bir sey) onun da kaygilari vardi ama bu meret hic oyle degil. Ilk basta biraz mide bulantisi yapar takma geciyor yarim saate, arada tiklatiyo sadece. Serotonin etkisi yaratmasa da mukemmel hissediyorsun, kimyasal yapisini bilmiyorum ama serotonindense gercekten anin tadini cikariyorsun, her yaptigin sey yeni bir sey yapiyormus gibi ilk defa yapiyormus gibi oluyorsun. Umarim guzel bi trip yasarsin kanki, bi sorun olursa sorabilirsin burafan yine. bye

afiyet olsun da ben heroic dose olarak 5.5gr golden teacher tükettiğimde başıma gelenleri (set & setting yapmamıştım, onun da etkisi çokçaydı) bildiğim için 16gr gibi bi tüketimin etkisini derinlemesine merak ettim.

afiyet olsun da ben heroic dose olarak 5.5gr golden teacher tükettiğimde başıma gelenleri (set & setting yapmamıştım, onun da etkisi çokçaydı) bildiğim için 16gr gibi bi tüketimin etkisini derinlemesine merak ettim.
kanki 2.8-3 grye yaklaşık ediyor kullandığım miktar yarı kuruydu tam kuru değildi ondan öyle, yoksa 16 tam kuru yicek götüm yok :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ******** ** ********* ****** ***** **** ****** ****** *** ******* ***** * ***** ** ********
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** **** **** ********** ****** *** ***** * ** ****** ********** ********* hahahaha* hahahaha* ********** ** **** **** ***** *** ******* ********** ***** ******* ** hahahaha* *** ********* **** ****** **** **** **** ****** ** ******** * ******* * ********** **** hahahaha ****** *****
    **** ****** ****** *** ******* ***** * ***** ** ******** ***** ** ****** *****
    +1
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ****** *** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********** ********* ******** hahahaha** * **** ***** * **** ********** ******* **** ****** **** ******** ****** ******** ** ********* ****** *****
    ***** hahahaha* ** *** ***** ******* ******* *** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********** ********* ******** hahahaha** * **** ***** * **** ********** ******* **** ****** **** ********
    **** **** ***** hahahaha* ** *** ***** ******* *
    ****** *** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********** ********* ******** hahahaha** * **** ***** * **** ********** ******* **** ****** **** ******** ***** ***** *** *** ** *** **** ********** ***** ********** **** *********
    **** *** ******** ******* ******* ** ********* ******* ***** ** ******* ******
    ******* ***** ********** **** ****** ***** * **** ********** hahahaha**** ********
  • C cabbar01:
    ***** ****** hahahaha** ***** ******* ********** ****** ******* ****** **
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ******* **** * ***** *** ****** *** hahahaha**** ****** hahahaha** ***** ******* ********** ****** ******* ****** **
  • C cabbar01:
    ****** ****** ******* hahahaha **** ******* ********** ***** ******
  • kkush kkush:
    * ** ****** ***** ****** hahahaha ******* ***** *** ****** ****** ******* hahahaha **** ******* ********** ***** ******
  • C cabbar01:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ********
    +1
  • Almora Almora:
  • kkush kkush:
    **
    +1
  • C cabbar01:
    **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
  • C cabbar01:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ******** *** ********* *****
    +1
    ** ******** ***** *** ****** ********** ***** ******* ***** *** ********** hahahaha ***** hahahaha *** ********* **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
    TabldotLife TabldotLife: ** ******** ***** *** ****** ********** ***** ******* ***** *** ********** hahahaha *****...