Mdma olumsuz etkilerin önüne geçme. Tavsiyelerinizi alırım.

HollyFox

Yeni üye
Kişi başı yaklaşık 200 mg kadar suya karıştırıp içtim. Yarım saat sonra hafif bi ürpertiyle geldi 3 saat falan sürdü ama müzikle beraber kaybolup hava almaya çıktığımda tekrar hissettiriyordu. Etkinlik alanı çok kalabalık ve kapalı alandı. Yengeniz 2 kere kustu ama sonra rahatlayıp kafasını yaşadı. Onun kafası daha fazla oldu.

Ertesi gün yani bugün iştahsızlığım var açım ama hemen tıkanıyorum yiyemiyorum.

Kafası ilk geldiğindeki mide bulantısının ve sonrasındaki iştahsızlık ve baş ağrısının önüne nasıl geçebilirim sonraki kullanımlarında.

Sari2205

Kıdemli Üye
ertesi günü biz bonz içip pisliği atardık .d bonz artık kalmadı önermiyorum da bol bol cigara iç

pek saf mdma değil sanırım pislik yaşatmaz normalde çokta tatlıdır çok hafif bu etkiler olursa olur oda sorun yaratmaz bence aldığın yeri değiştir, eğer öyle bir durum olursa meyve süt ürünleri ağırlık beslenip sonraki günü daha hızlı geçirebilirsin

Ü

Üye silindi 30498

Guest
pek saf mdma değil sanırım pislik yaşatmaz normalde çokta tatlıdır çok hafif bu etkiler olursa olur oda sorun yaratmaz bence aldığın yeri değiştir, eğer öyle bir durum olursa meyve süt ürünleri ağırlık beslenip sonraki günü daha hızlı geçirebilirsin

Bayadır ilgilenmiyorum. Fakat gözümün gördüğünü ifade edeyim. TR'de saf MDMA yok. Kaldı ki yurt dışında bile saf bulmak müthiş zor. Önermiyorum dostlar.

Mutlu tripler.

Bayadır ilgilenmiyorum. Fakat gözümün gördüğünü ifade edeyim. TR'de saf MDMA yok. Kaldı ki yurt dışında bile saf bulmak müthiş zor. Önermiyorum dostlar.

Mutlu tripler.
saf kullan demedim zaten çok katkılı anlamında söylemiştim, evet saf yok ama safa yakın temiz bulunabiliyor.

HollyFox

Yeni üye
Tanımadığım birinden aldım belki kötüdür ama ben biraz ortama yordum içerisi en kalabalık olduğu anlarda halısaha spor salonu gibi kokuyordu.

Yemek olayında çok susuz kalmışım. Katı şeyler yemeye çalıştığım için boğazıma düğümlenmiş :)

Tanımadığım birinden aldım belki kötüdür ama ben biraz ortama yordum içerisi en kalabalık olduğu anlarda halısaha spor salonu gibi kokuyordu.

Yemek olayında çok susuz kalmışım. Katı şeyler yemeye çalıştığım için boğazıma düğümlenmiş :)
evet susuz kalma kanka bol bol sıvı tüket

Okso

Üye
Kişi başı yaklaşık 200 mg kadar suya karıştırıp içtim. Yarım saat sonra hafif bi ürpertiyle geldi 3 saat falan sürdü ama müzikle beraber kaybolup hava almaya çıktığımda tekrar hissettiriyordu. Etkinlik alanı çok kalabalık ve kapalı alandı. Yengeniz 2 kere kustu ama sonra rahatlayıp kafasını yaşadı. Onun kafası daha fazla oldu.

Kafası ilk geldiğindeki mide bulantısının ve sonrasındaki iştahsızlık ve baş ağrısının önüne nasıl geçebilirim sonraki kullanımlarında.
Artbat Cat cat hesabi :d

Grntderun

Yeni üye

Kanka artbatta gri bi ceketin üstüne mi kustu sevgilin standın arkasında

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kiraquma:
  • İstanbul İstanbul:
  • K kiraquma:
    **** **** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ****** *** ****** ********* ***** ********* ********* ***** ******* ********* ******** ***** hahahaha** ** ****** ******* ** ****** *** ****** **********
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    ***** ******* ** hahahaha***** **** *** ***
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    *** hahahaha*** **** ** ******** ** ** ******* hahahaha****** ** ** * ** ****** ******* ****** ****** *** * *** ******* **
  • Coke Coke:
    ****** ******* **** ******** ********* *** ********** ****** **** ****** hahahaha** *********
  • B boldpilot34:
    ******* ******** hahahaha * ***** ***** **** **** * ****** ******* **** ******* ********** ****** ****** ****** ****** ***** ********* ** ****** ** ******
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
  • B boldpilot34:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
  • G G28:
    ****** ****** ********* hahahaha hahahaha *** ** ***** ******* ******** *** ***** ********* *** *** * ***** ** ********** ****** ***** ******** ** ********** ******** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** **** ****** *** ****** ****** ********* hahahaha hahahaha *** ** ***** ******* ******** *** ***** ********* *** *** * ***** ** ********** ****** ***** ******** ** ********** ******** **** ********
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********* **** ****** ******* ****** ** hahahaha* hahahaha**** ******* **** ****** ******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    *** ******** ********** ******* ******** *** ***** ***** ****** **** ******* ***** ****** ******** ***** ********** ***
  • G G28:
    ******** ****** ***** **** ****** *** ***** ********** **** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** ***** ********** hahahaha ***** hahahaha*
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ********* ****** ** ******* ** ******