Merak edilen Sorulara Cevaplar lütfen?

Marjiworkz

Yeni üye
Arkadaşlar selamlar.
Bolca soeu hazırladım grupta bolca görüyorum ve kendş merak ettiklerim de var. Herkes bildiklerini cevaplar ve konuyu güncel tutarsak buradan yürüyelim.

1. ev yapımı Sıvı gübreyi bitkiye nasıl veriyoruz? Su ve gübreyi iç içe karıştırıp spray ile mi yoksa ayrı ayrı mı?
2. Toprağa yeni ekilen tohumun filizlendiği gn direk çıkartıp pet kesip mi koymalıyız? Ne kadar süre pet kalmalı?
3. İlk gübreye katı/sıvı kaçıncı günden itibaren başlanmalı?
4. Dallara zarar vermeden en verimli LST nasıl uygulanır? ( Low Stress Training)
5. Sadece CFL ile bitki büyür mü? Beyaz mı yoksa sarı mı? (auto ve photo bitki de farkları)
6. Deliksiz bi saksıya gömülen tohum filizlendikten kaç gün sonra delikli bir saksıya bitkiye zarar vermeden alınır?
7. En kötü hatanız ve nasıl toparladınız?

Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

Ü

Üye silindi 22832

Guest
1. ev yapımı Sıvı gübreyi bitkiye nasıl veriyoruz? Su ve gübreyi iç içe karıştırıp spray ile mi yoksa ayrı ayrı mı?
bilmiyorum

2. Toprağa yeni ekilen tohumun filizlendiği gn direk çıkartıp pet kesip mi koymalıyız? Ne kadar süre pet kalmalı?
baş verdiği andan itibaren üstüne pet bardak koyabilirsin

sıvı gübreler toprağa göre 10-20. gün verilebiliyor.

4. Dallara zarar vermeden en verimli LST nasıl uygulanır? ( Low Stress Training)
LST yaparken dalların bazıları zarar görüyor.ama sıkıntı yok topluyor.fazla dokunmamaya özen göster

5. Sadece CFL ile bitki büyür mü? Beyaz mı yoksa sarı mı? (auto ve photo bitki de farkları)
bilmiyorum

6. Deliksiz bi saksıya gömülen tohum filizlendikten kaç gün sonra delikli bir saksıya bitkiye zarar vermeden alınır?
pet pardağa gömülen bi fidan 10. gün toprağa alınabilir.

growa başlamak.henüz toparlayamadım

Marjiworkz

Yeni üye
bilmiyorum

baş verdiği andan itibaren üstüne pet bardak koyabilirsin

sıvı gübreler toprağa göre 10-20. gün verilebiliyor.

LST yaparken dalların bazıları zarar görüyor.ama sıkıntı yok topluyor.fazla dokunmamaya özen göster

bilmiyorum

pet pardağa gömülen bi fidan 10. gün toprağa alınabilir.

growa başlamak.henüz toparlayamadım

En kötü hatam grow'a başlamak diyor sanırım katılıyorum :D bulaşınca bırakamıyorsun gibi geliyor şimdiden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********