Merhaba büyük bitkim ve küçük bitkilerim kahverengi ve sarı renk olup ölüyor

Tiny

Üye
Merhaba lütfen yardım edin bitkilerim ölüyor tuhaf renge giriyor sonra uçları bu şekil kıvrılıp kuruo bilen varsa yardımcı olurmu lütfen?
Saksı 18L
5 litre suya litre başı 2 ml biobizz grow,heaven,activera,microbes veriyorum

Son düzenleme:

Uzay11

Kıdemli Üye
Merhaba lütfen yardım edin bitkilerim ölüyor tuhaf renge giriyor sonra uçları bu şekil kıvrılıp kuruo bilen varsa yardımcı olurmu lütfen?
Saksı 18L
5 litre suya litre başı 2 ml biobizz grow,heaven,activera,microbes veriyorum

Kanka slm öncelikle ortam şartlarını ısı nem ve havalandırma ne durumda, gübre ne kullanıyorsun ve gübreleme hakkında programınida yaz lütfen eksiksiz olsunki bilgiler bakan arkadaşlar yorumda bulunabilsin detaylari yazmazsan her gelen bakar gider yazma eğiliminde bile bulunmaz. Ph ve bütün detayları ekle lütfen. Bariz bı sorun var orası net.

istr

Ordinaryüs
5 litre suya verdiğin değerler az değil mi? üst yaprakların sağlıklı alt yaprakların sararmış olmasından yola çıkarak azot eksikliği gibi, bahsettiğin değerler 1 lt su için önerilen değerler, sen neden 5 litreye 2ml veriyorsun ki ? tabloya uysana

istr

Ordinaryüs
Yanıktan korkuyorsan 1lt ye 2ml değil 1.5ml ver, eksikliği telafi etmen daha kolay olur. tabloyu maksimize olarak al ama bu kadar uçuk farklarda da verme yani.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    *** ******* * **** ***** ***** ****** hahahaha*
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: **** ******** ******* *** *******