Merhaba yeni başlayacağım kabin olarak bu iş görürmü?

wegener

Üye
Kankalar yeni growa başlayacağım. fakir setupu kurmaya çalışıyorum kabin olarak bunu önerir misiniz? Önermiyorsanız olmaz diyorsanız alıcağım kabini atarmısınız?

Screenshot_20240116-133659.jpg

wegener

Üye
yeterli hatta kabini koyacağın yeri bir ölç büyük gelirse aynısının 60x120 lik olanları var. Bende 60x120 kullanıyorum 15 lt. 3 saksı var rahat rahat kullanıyorum
Çok teşekkür ederim birde tohumu nasıl tedarik ediyosun? satın almam gereken tohummu var yoksa rastgele elimde bulunan tohumu ekim mi?

G_man

Kıdemli Üye
Çok teşekkür ederim birde tohumu nasıl tedarik ediyosun? satın almam gereken tohummu var yoksa rastgele elimde bulunan tohumu ekim mi?
rastgele tohumu ekebilirsin fakat erkek çıkma olasılığı var. Onun harici sponsor var foruma üstte geçen reklam yerlerine bak görürsün oralardan alabilirsin

Nazim_Red

Doktor
60/60 veya 80/80 ufak bir kabinle başlarsın maliyetin az olur kabin saksı büyüdükçe ışık ve karbon maliyetin Nirvana olacak ona göre ayarla kendini 10-15k bütçe ayırmaya, gübresi medyası, nem cihazı vs giderlerin olacak daha

wegener

Üye
60/60 veya 80/80 ufak bir kabinle başlarsın maliyetin az olur kabin saksı büyüdükçe ışık ve karbon maliyetin Nirvana olacak ona göre ayarla kendini 10-15k bütçe ayırmaya, gübresi medyası, nem cihazı vs giderlerin olacak daha
Saksı büyütmeyin düşünmüyorum 2 saksı kendime yetecek kadar büyütücem. Teşekkür ederim saol.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********