merhaba yeniyim çok soru işaretim var

VendettaX

Ordinaryüs
beyler bir şeyler bekliyorum işte ne ile değiştireyim hem kolay hasat edebileceğim hatalarıma rağmen hemde koku yapmayacak ama 7 euro olanlardan siteye bakar mısınız rica etsem.
Kanka sen s.et ben yetiştiriym sana yollarım ugradma sen nasıl bı kafa istiyon onu söyle kanka 7 euroluktan auto photo farketmez tecrübe edincen iste etkileri yaşıyordur 7 Euro'luk nasıl bı şey istiyosan şöyle gelsin ...

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Auto Ak47 3 kez hasat ettim max kuru full trimli 112gr gördüm ve çiçeklere ne eğitimler verdim hepsine dayandı ve olumlu tepki verdi dayanıklılıkta tek geçerim

MarijaneyTR

Doktor
kanka kolay yetiştin zorlamasın kokusu en az olan işte orada ki hasat süreside cok uzun olmasın dayı
Kanka bak sana bişey dicem alınma senin iyiliğin için diyorum , istersen 1 ayda hasat edilen bitki siparişi ver , sorunn yok ama senin demir başları öğrenmen lazım . Sen tohumu bir kenara bırak , sen bunu nasıl yetiştireceksin , ne kullanacaksın , ne ışık vereceksin , nasıl ekiceksin nemin ısınn kaç olacak , su ver ışık ver tamam olur demeeeee ! Sen herşeyi öğrenmeye alışmaya bak . Tohum en son plan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha***** ****** **** hahahaha
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ***** ******** ** *** *** ***** *** ****** ****** ******** ********* hahahaha**
  • A ax-b:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******* ****** hahahaha* **** ********** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • A ax-b:
    ***** ******* ******* hahahaha* **
  • Mordecai Mordecai:
    *** ****** ****** ****** ***** hahahaha*** ***** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • T thescq:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ****** **** ********** ********* ****** ********* hahahaha** ******** hahahaha ****** ****** ********
  • Mrduru Mrduru:
  • T thescq:
    hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • T thescq:
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
  • T thescq:
    ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ******* hahahaha** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T thescq:
    **** **** hahahaha* ******** ****** ********* hahahaha*
  • T thescq:
    ********* **** ********* hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • T thescq:
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha hahahaha ******** hahahaha*** ****** ***** *****
    Mordecai Mordecai: hahahaha hahahaha ******** hahahaha*** ****** ***** *****