Mexicane Air eğitim karşılaştırması v2

VendettaX

Ordinaryüs
Selamlar gecen growlardada lst hst karşılaştırması yapmıştım aynı genetikle bu sefer yine 4 mexicane Air genetigini lst topping mainlining hst ve fimming eğitimleri verip hangisi galip gelicek karsilastiricam geçen grow da mainlining ve hst yaptığım bitki lst yaptığım bitkiye iki kat fark attı daha uzun cüsseli ve bol dalliydi mainlining eğitimi üstün geliyor
Arkadakiler mainlining ondekiler low stres training
Hepsine aynı bogumda topping atıldı birisine top sonrası çıkan dala fimming bu denemelerim devam edicek maksatim kendim için en uygun eğitim tarzını bulup devam etmek şuan mainlining yapmak hst ile en iyisi gibi geliyor tabi bı çok değişken var bu kendim için bı not defteri..

VendettaX

Ordinaryüs
Sıcaklık kabin içi ışıklar açık 23 25 kapalı 19 civarı nem ışık açık 50 civarı kapalı artiyo tabi nemli bolgedeyim 70 80 çıkıyor ama problem olmuyor. Şuana kadar sadece bio grow ile sulandilar ve bio calmag yaprakları eksik gördükçe fisfisliyorum micro de verdim an gelişimler eşit 2 gün önce topping ile lst ve mainlining çalışmalarına başladım..

VendettaX

Ordinaryüs
Belli problemler yaşandı yaşanmasına kurtarmisini bildik
Bütün bitkiler çiçeğe girdi eğitimi yavaştan birskicaz sonuç olarak gözlemlediğim mainlining autolarda verimi çok daha arttırıyor en azından benim için çok daha somek dalı elde ettim devam edicem notlara hasata kadar her bitkiyi tartıp kaç g geldi bakicaz geçen growda aynı genetiklerden
Lst 45 civarı mainlinin 70e yakın almıştım
https://ibb.co/fkJMQRY ciž

VendettaX

Ordinaryüs
Belli problemler yaşandı yaşanmasına kurtarmisini bildik
Bütün bitkiler çiçeğe girdi eğitimi yavaştan birskicaz sonuç olarak gözlemlediğim mainlining autolarda verimi çok daha arttırıyor en azından benim için çok daha somek dalı elde ettim devam edicem notlara hasata kadar her bitkiyi tartıp kaç g geldi bakicaz geçen growda aynı genetiklerden
Lst 45 civarı mainlinin 70e yakın almıştım
https://ibb.co/fkJMQRY ciž
Saksı uzunluğu daha fazla olan bitkinin boya gitme eğiliminde olduğunu duymuştum denemisde oldum kankalar.
Gece fotoğraflar gelicek 1 top lst yaptığım derin saksıda olan bitki en iyi gelişen oldu. Bitkinin gelişimine göre doğru eğitim şart

VendettaX

Ordinaryüs
Saksı uzunluğu daha fazla olan bitkinin boya gitme eğiliminde olduğunu duymuştum denemisde oldum kankalar.
Gece fotoğraflar gelicek 1 top lst yaptığım derin saksıda olan bitki en iyi gelişen oldu. Bitkinin gelişimine göre doğru eğitim şart
https://ibb.co/YbB0BpP güncel hasata doğru adım adım mexicane her bitki her eğitimi kabul etmez. Gelişimine uygun teknikleri uygulamak bitkiyi tanıyıp doğru oranda eğitim görmek en doğrusu olduğunu düşünmeme sebep oldu bu grow aynı tekniklerle iki bitki birbirinden çok farklı biri bodur diğeri uzadı gitti devamı gelicek.

VendettaX

Ordinaryüs
https://ibb.co/YbB0BpP güncel hasata doğru adım adım mexicane her bitki her eğitimi kabul etmez. Gelişimine uygun teknikleri uygulamak bitkiyi tanıyıp doğru oranda eğitim görmek en doğrusu olduğunu düşünmeme sebep oldu bu grow aynı tekniklerle iki bitki birbirinden çok farklı biri bodur diğeri uzadı gitti devamı gelicek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******