Meydey Meydey Çiçeklenme Bitmiyor

congobongo

Yeni üye
Dostlar bebekler çiçeklenme dönemine gireli 10 15 gün oldu sadece boya meyilli büyüme var sömek dolmuyor.

Cins : Blue Dream Auto Flower

Gün : 79 gün oldu.

Gübreler :

Sensisensi bloom a b advanced nutrients - 1L/2ml

Advanced Nutrients Carboload - 1L/1mk

Saksı başı 3lt su

Işık : 20 X 50 watt Cob Led

100 bin lumen 1000watt ( 6 Bitki)
-----------------

Acaba tohumlar photo mu ?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka kullandigin isik bilgilerini göndersene.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Dostlar bebekler çiçeklenme dönemine gireli 10 15 gün oldu sadece boya meyilli büyüme var sömek dolmuyor.

Gübreler :

Saksı başı 3lt su

100 bin lumen 1000watt
-----------------

Ben cicek görmedim yakin foto koysana

congobongo

Yeni üye
dostum büyük bir çiçeklenme yok doğru diyorsun. çok az bir belirginlik var fakat 79. gün oldu bir gariplik var bitki asla stress yapmadı. Işıklar da full spectrum

Ü

Üye silindi 24689

Guest
dostum büyük bir çiçeklenme yok doğru diyorsun. çok az bir belirginlik var fakat 79. gün oldu bir gariplik var bitki asla stress yapmadı. Işıklar da full spectrum
Ne tohum ektin. Auto olsa coktan cicege gecmesi lazimdi. 1000 watt cop led nin rengi nedir ve kac lümen bu bilgileri yazar misin?

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Dostum sana tohumun bilgilerini gönderdim. Aoto degil tohumlarin bu bilgilere göre.
Dayanıklılık ve güçlü sürüş ile büyüyen Blue Dream Auto, ekimden 75-80 gün sonra hasat edilebilir. Bol miktarda uzun yan dallara sahip olarak, eşit bir yeşil alan ve yadsınamaz bir zarafet dokunuşu geliştirir. Kokudan bahsetmişken, Blue Dream Auto, güçlü bir çiçek ve meyve aromasını gizleyen ve ardından biberli alt tonları gizleyen, oldukça yaygın bir koku yayıyor.

Blue Dream Auto, dumanını teneffüs ettiğinizde, Blueberry ve Haze ile yüksek baharatlı bir serpme yapar. Etkili ve uzun ömürlü, sizi rüya gibi bir harikalar ve mutluluk dünyasına götürür.

Kenevir uzmanları ve aynı şekilde otomatik çiçeklenme türlerini sevenler arasında zaten son derece popüler olan Blue Dream Auto, kesinlikle zamanınızı ve dikkatinizi hak ediyor. Bu üst düzey endop üreten suş, bir hayalin gerçekleşmesi gibidir.

MAVİ RÜYA OTOMATİK (HUMBOLDT TOHUMLAR) FEMİNİZE VERİ SAYFASI
Humboldt Seeds markası
Genetik% 30 Indica /% 70 Sativa
Ebeveynler Mavi Rüyası x Ruderalis
Çiçeklenme süresi Tohumdan hasada kadar 10-11 hafta
THC% 13
Kapalı verim 50-100 gr / m²
Dış mekanda verim 50-100 gr / bitki
Dişileştirilmiş tohumlar olarak mevcuttur
Otomatik çiçek açan çiçek türü
Dişileştirilmiş cins

nasa

Doktor

Gübreler :

Saksı başı 3lt su

100 bin lumen 1000watt ( 6 Bitki)
-----------------

kanka kusura bakma ama böyle grow olmaz ne biçim bitki yetiştiriyorsunuz yahu indoor yapmana gerek yok bu bitki aynen bu şekilde hatta daha verimli bir şekilde outdoor da kendi kendine yetişir az bitkiye saygınız olsun sevgiyle yaklaşın bitkilere biraz budama yap kabin amatör kullandığın lamba 1000w ama performans vermiyor blue dream auto bitki böyle olmaz maks 60 70 cm olur kalın sömeklenir senin bu bitkilerde sıkıntı var bakımsızlıktan kırılıyorlar

Ü

Üye silindi 24689

Guest
kanka kusura bakma ama böyle grow olmaz ne biçim bitki yetiştiriyorsunuz yahu indoor yapmana gerek yok bu bitki aynen bu şekilde hatta daha verimli bir şekilde outdoor da kendi kendine yetişir az bitkiye saygınız olsun sevgiyle yaklaşın bitkilere biraz budama yap kabin amatör kullandığın lamba 1000w ama performans vermiyor blue dream auto bitki böyle olmaz maks 60 70 cm olur kalın sömeklenir senin bu bitkilerde sıkıntı var bakımsızlıktan kırılıyorlar
Kanka elestirmekte haklisin ama hic birimiz bu isi dogustan ögrenmedik. Ben 3 seneye yakin cuvalladim ilk basladigimda. O zaman nerde bu internet imkanlari. Yardimci olalimda kankanin da bol dumanli olsun. :)

congobongo

Yeni üye
Kanka elestirmekte haklisin ama hic birimiz bu isi dogustan ögrenmedik. Ben 3 seneye yakin cuvalladim ilk basladigimda. O zaman nerde bu internet imkanlari. Yardimci olalimda kankanin da bol dumanli olsun. :)
kanka aşırı uğraştım ilk grown da değil ki bu. 2x2 kabin yaptım havalandırma gayet güzel. CO2 takviyeside yapıyorum. Lst yapıldı. İlgim gayet var fakat tohumlar konusunda aklım karıştı. Daha önce ektiğim bitkiler 70 günde hasat ettim. Bence ilgi alakalı bir durum söz konusu değil bitkilerin yaprakları gayet yeşil ve gövde de sağlıklı. Ben photo olduğundan gecikme olduğunu düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
kanka aşırı uğraştım ilk grown da değil ki bu. 2x2 kabin yaptım havalandırma gayet güzel. CO2 takviyeside yapıyorum. Lst yapıldı. İlgim gayet var fakat tohumlar konusunda aklım karıştı. Daha önce ektiğim bitkiler 70 günde hasat ettim. Bence ilgi alakalı bir durum söz konusu değil bitkilerin yaprakları gayet yeşil ve gövde de sağlıklı. Ben photo olduğundan gecikme olduğunu düşünüyorum.
Kanka demek ki tohumlarin photo ilk tecrübende olmus auto tohumda. Mor isik yeterli hem veg. te hem de sömekte . Isik gücü cok ömenli kanka bitkinin gelismesi icin zaten o yüzden yazdim o makaleyi

congobongo

Yeni üye
Kanka demek ki tohumlarin photo ilk tecrübende olmus auto tohumda. Mor isik yeterli hem veg. te hem de sömekte . Isik gücü cok ömenli kanka bitkinin gelismesi icin zaten o yüzden yazdim o makaleyi
kanka ışık periyodu 20/4 şimdi 18/6 çektim photo bence çünkü 79 gün çok fazla ve hiç stress yapmadı gayet iyi büyüyor ve bir çok sömek var altta kalan sömek yok gayet güzel lst yaptım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Krall34:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** **** ****** ***** ****** ****** ****** hahahaha**** * ***** ********
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** ** hahahaha*** *** hahahaha****** ***** ***** ****** ******* ******** ******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ***** ***** ** hahahaha*** *** *********
  • ax-b ax-b:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********** hahahaha ******* *** **** ***** ******
    +1
  • ax-b ax-b:
    *** ***** ********* ********** * ** ******* ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ******** **** hahahaha*** ***** ****** ****** * **** **** ******* ******* ******
  • ax-b ax-b:
    *** ****** *** ********** ********* ****** ********* ** ****** ********** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** *****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ***** **** ***** hahahaha* ********** *****
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ** *** ***** hahahaha
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
    L lityum: **** *****