Mikro dalgada cigara

Bar

Kıdemli Üye
Arkadaşlar bı yoruma denk geldim burda mikrodalga da kurutulan cigara bonz etkisi yapıyormus diye. Mikrodalga da kurmuştum
Bende diyorum esrar bende ilk defa kötü bı trip yaşattı diye bacaklarım kendi kendine kalkiyo atıyordu ölüm tribine girmiştim çenem kitleniyodu şimşek cakiyodu gözlerim de bu nasıl bı cigara dedim az kalsın ambulansi aricaktim o derece trib yaşamıştım.

Bar

Kıdemli Üye
Çok ağır bı etki yaptı yatağa yattım zar zor uyudum ölüm tribine girdim. Burda bı arkadaşlar yazmış mikrodalga da kurutulan bonz etkisi yapoyor diye öyle yaptı

Bar

Kıdemli Üye
microdalgada bonz yap , tavadan ölüm tribine gir . sentetik cannabisi keşfettik
Yok ben doğal cigarayi seviyorum sentetik bı sure kullandım ot yOk diye sonra bıraktım kendi cigarami yapıyorum yazdan yaza. Mikrodalga dada bilmezdim öyle yapacağını gerçekten bonz etkisi yaptı burdada arkadaşlar demiş öyle ayiktim bende bilmiyodum

Shammy

Kıdemli Üye
Arkadaşlar ben bonz etkisi yapıyor demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece bir kere bu şekilde başıma geldi bunu belirtmek istedim.

Bende tırtıkladığım bitkiyi kahve fincanının içince peçeteyle üstünü kapatıp kuruttum kanka geçen çok iyiydi hatta çok sevindim microdalgada kuruyan böyleyse normalde nası olucak diye.

Woppy

Ordinaryüs
Olay doğrudur, mikrodalga fırının buz çözdürme fonksiyonu olması gerekiyor yani şöyle ki 2.863 GHz submilimetrik dalgayı sigaraya ve içindeki tüm su moleküllerine boyları 1mm den kısa frekans akımları gönderiyorsun ve tüm molekülleri titretiştirerek kimyasal bir şaka şaka bende bilmiyorum :D
Knkn sanki dpgru yolda ileriyordun devamınıda getir tam olsun bilimsel arast3ma gibi ahahaha :) erken koparalan sigar pisikoaktif olma olasılığı yüksektir ama olgunlasmış sigarayı mikro dalga ne kadar değiştirir veya paikoaktifleştirirmi bilemeyeceğim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1