Mikroskop bu iş görür mu

Meraklicocuk

Yeni üye
A101 de 89 lira
6d496125-34f4-46fb-9f3f-9e66d1cad265_size780x780_quality60_cropCenter.jpg

Bu fiyatta veya daha uygun mikroskop büyüteç arıyorum..

kaiser

Kıdemli Üye
çevirip calyxlere doğru tutabilecek miyiz acaba bunu incelemek lazım yoksa koparıp oraya koymann bir mantığı yok kocaman şeyi de bitkinin tepesine çıkaramazsın kullanışlıysa yeterli zoom miktarına sahip gibi mobil uyumu da varmış

kaiser

Kıdemli Üye
mobil uyumu elektronik değil de sanki gözle baktığın yere kamerayı koymaya mı dayalı anlayamadım

Meraklicocuk

Yeni üye
İzlesigim videolarda herkez lensin önüne numune koyup up bakıyor. Bizde yaprak koparıp mi bakcaz anlamadım walla.

kaiser

Kıdemli Üye
calyxi koparıp bakabilirsin tabi ama onun yerine üzerinde bakabilsen hepsini tek tek inceleyebilirsin

Meraklicocuk

Yeni üye
siparimin elime ulaştı çok iyi bana göre x1000 zoom var. Trikomlari takip etcem. Hasat çok yakin. Heycan bastıfiyati 159 lira tredyoldan aldım. Türkiye için.
Hem bilgisayar hemde telefon desteği sunuyor. Sadece telefon için otg desteği olması lazım.

IMG-20210904-190219.jpg

DopamiN

Üye
siparimin elime ulaştı çok iyi bana göre x1000 zoom var. Trikomlari takip etcem. Hasat çok yakin. Heycan bastıfiyati 159 lira tredyoldan aldım. Türkiye için.
Hem bilgisayar hemde telefon desteği sunuyor. Sadece telefon için otg desteği olması lazım.

IMG-20210904-190219.jpg
bende bundan almayı dusunuyordum bi tricom fotosu çekıp atsana bakalım knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* ***** **
  • T Turco:
    **** ********** ****** * **** ********** ** *** ****** *** **** ****** ******* ********* ***** ********** ** **** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha** ******** hahahaha*** **** ********* ***** ***** ** *** hahahaha** *****
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
    Houp53 Houp53: ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha ****...