Millet bi bakın dişi mi erkek mi

onum48

Yeni üye
Sponsordan aldığım 5 tohumdan 1i patladı oda beni korkutuyo bi bakın beyler dişi mi erkek mi.

https://imgur.com/a/dik7c

R

Ripley'sOG

Guest
Oralarda ya calyx yada polen keseleri var ancak daha yakin bir cekim yaparsan stipulesin(Dal bitiminde cikan sivri organ) dahil gozukeceği şekilde net bir fotoğraf çekersen daha net bir cevap alabilirisin.

Isin rast gitsin

onum48

Yeni üye
Cvp: Millet bi bakın dişi mi erkek mi

Ripley' Alıntı:
Oralarda ya calyx yada polen keseleri var ancak daha yakin bir cekim yaparsan stipulesin(Dal bitiminde cikan sivri organ) dahil gozukeceği şekilde net bir fotoğraf çekersen daha net bir cevap alabilirisin.

Isin rast gitsin

walla kanka dediklerinden hiç bişey anlamadım desem yeridir ::D dişinin o yaprak uçlarında oyle seyler çıkıyo mu normalde de yoksa sadece erkek bitki mi onları üretiyo

R

Ripley'sOG

Guest

onum48' Alıntı:
walla kanka dediklerinden hiç bişey anlamadım desem yeridir ::D dişinin o yaprak uçlarında oyle seyler çıkıyo mu normalde de yoksa sadece erkek bitki mi onları üretiyo

Sizlerin öğrenmesi icin böyle yaziyorum.Belki biri merak ederde arastirir diye bitkinde beyaz tel(pistil) var ise disidir yoksa erkektir.Ama kesin sonuc istersen yakin bir resim atabilirsin ama kendinde tani yapmak istersen dediklerimi ile bitkini karsilastir cevabini bekliyorum 

Dumanin bol olsun

R

Ripley'sOG

Guest

Marangoz' Alıntı:
Kaç haftalık bu bitki? Bence bunlar node/sürgün uçları. Cinsiyet organı değil.

Aga tüm heyecanı kaçırdın.Ben adama heyecanından bir şeyler öğretiyordum. :p

onum48

Yeni üye

Marangoz' Alıntı:
Kaç haftalık bu bitki? Bence bunlar node/sürgün uçları. Cinsiyet organı değil.

2.5 aylık bu bitki ya sıcaklık stresine sokmusum hiç gelişmiyodu daha yeni 15 günde bu hale geldi yeni yeni büyüyo o kadar zamandan sonra bide bunları görünce korktum şimdi bidaha baktım ordanda yaprak açıcakmış gibi duruyo uzuyo yavas yavas

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ******** ****** **** ********* ******* *** ***** ******* ******* ** ******* ****** ** ***** *** *** ****** ** ****** **** *******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:

****** *** hahahaha ******* *** ***** *** ******** hahahaha*** ********** ********** ********
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ** ********* ***** ****** **** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ********** ** ***** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Tiny Tiny:
    ****** *** hahahaha ******* *** ***** *** ******** hahahaha*** ********** ********** ******** **** hahahaha****** *** *
    **** hahahaha****** *** * ***** ********* ********* ******** ********* *** **** ******** ****** ** ********* ***** ***** ********* ***** ** ***** ******* ******** ** *******
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * *** ****** ** ****** **** *******
    +1
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
    +1
    +4
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******* hahahaha* *** *** **** **** *** ****** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********* hahahaha ***** *** ********** ***** ****** **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** *** **
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** ** ****** ** ********** ******** ******** ****** ******* **** ********** ******* hahahaha *** ******** ********* *** ********* ******** *** *** **** hahahaha
    Bandaleros Bandaleros: ***