Morning glory

Beyzak

Yeni üye
Sa kankalar internetten bu morning glory isimli tohumlardan aldık sadece bi teknik bulabildik  Önceden kaynatılmış suya kişi başı milli 350 şer çay poşetine koyup tencerede kişi başı 1 bardak suyla 8 saat buz dolabında bekleticez daha iyi fikirleriniz varsa yazarsanız çok sevinirim

ecansever

Yeni üye
Cvp: Morning glory

Bahsettiğin yöntemi ilk defa duydum. Bence bu kadar uğraşmana gerek yok. Tohumları bi tabağın içinde ıslak bi peçeteye sar, üstünü streç filmle kapat kranlık bi yere koy yeter. Yine de sen bilirsin.

Dumanın bol olsun.

Reanimasyon

Yeni üye

Bu yöntem kenevir tohumu için değil zaten sert tohumlu bitkiler için . Kenevir için en ideal çatlatma yöntemi küçük cam kavanozun içine tohumları at. ağzını kapat sonra 3 dakika salla, ardından yarım bardak suyun içinde 20 saat beklet, ardından nemli peçete içinde 3 gün beklet tohum çatlar zaten

DikinePançoz

Yeni üye
Morning Glory bir genetik değil kankalar,türkçede akşam sefası denilen aslında hepimizin mutlaka gördüğü bir çiçek çeşidi.
5167heE4j9L.jpg

Çiçek bu,tohumları doğru şekilde ve miktarda tüketildiğinde kafa yapıyor. Fakat bildiğim kadarıyla Türkiyedeki tohumlar o kafa yapan cinsten değil,zaten bu çiçeğin de birçok şekli var,hepsi kafa yapmıyormuş. Ama siz isterseniz deneyin yine,olursa biz de alırız :)

Beyzak

Yeni üye

DikinePançoz' Alıntı:
Morning Glory bir genetik değil kankalar,türkçede akşam sefası denilen aslında hepimizin mutlaka gördüğü bir çiçek çeşidi.
5167heE4j9L.jpg

Çiçek bu,tohumları doğru şekilde ve miktarda tüketildiğinde kafa yapıyor. Fakat bildiğim kadarıyla Türkiyedeki tohumlar o kafa yapan cinsten değil,zaten bu çiçeğin de birçok şekli var,hepsi kafa yapmıyormuş. Ama siz isterseniz deneyin yine,olursa biz de alırız :)

Amozondan aldım . Bakalım gelmesini bekliyorum . İnş gelir ?

Respect99

Yeni üye

Reanimasyon' Alıntı:
Bu yöntem kenevir tohumu için değil zaten sert tohumlu bitkiler için . Kenevir için en ideal çatlatma yöntemi küçük cam kavanozun içine tohumları at. ağzını kapat sonra 3 dakika salla, ardından yarım bardak suyun içinde 20 saat beklet, ardından nemli peçete içinde 3 gün beklet tohum çatlar zaten

Valla kardeşim  ben her zaman direkt toprağa ekmeyi  tercih ettim hiçte sıkıntı yasamadim.2 gün erken çıkcak  diye peçete falan bence gerek yok şahsi  görüşüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kokokoco kokokoco:
  • M Mr.Alc:
    hahahaha**
  • B biggie34_:
    B biggie34_: ******** *****