Mubarekler

Kankalar ikiside 50 55 gun arasindalar cicege girdiler sonunda halen sifir maliyet gidiyorum dun potasyum icin 20 tl ye muz aldim cok az guvercin serbeti ile takviye verdim malesef sifir maliyet kuralini bozduk growa devam :)

zehir0t

Üye
Bitkinin gübreden bir derdi yok 20 liralık gübre ile ve sanırım toprağın havalı toprak işi cozmussun . Şu bitkin biraz rüzgar yeseydi biraz tam güneş gorseydi olduğunun 2 katıydı :)

Bitkinin gübreden bir derdi yok 20 liralık gübre ile ve sanırım toprağın havalı toprak işi cozmussun . Şu bitkin biraz rüzgar yeseydi biraz tam güneş gorseydi olduğunun 2 katıydı :)
Kanka sorma bi fan vardi ona guveniyodum oda dandik cikti aslinda problem adaptordw olabilir sarj adaptorune bagladim :) toprak gecen seneden kalma koctastan almistim cok iyi bence neredeyse 25 gun gubresiz goturdu bitkiyi guneside 5 saat aliyor cam balkon

FullHD1

Kıdemli Üye
Onada gerek yok kanka yarasa ya potasyum takviyesi alcan sonucta al ziraatcilerde var 1.2.2 ye denk gelen gubreler 3 5 tlye bile alabilirsin icinde mikroda oluyor genelde gram olarak veriyorlar dagit tabana 1 kerede tamam

zehir0t

Üye
Temmuz 1 de bir karış olan sigaralarimdan 15 litrelik saksıya tek dumanlik (kuru 70-80 gram) yetiştirdim geçen sene ve hava hep kötüydü dağda yaptım gübre olarak kuş gübresi ve bir kaç ziraat gübresi kullandım kardasm sende tahminen o balkonda 40-45 gram rahat elde edersin keyfine bakarsın kardasim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **