NAPMAM LAZIM!!!!!

mustafa65

Yeni üye
Kankalar sa 4 adet bruce banner kızlarım var auto hepsi saksım 15 3 günde bir 3buçuk litre gübreleriyle beraber su veriyorum ışıklaeım 480 Watt torch gün ışığı ampul nem 40 50 arası sıcaklık 27 28 derece inanılmaz şekilde dal var üstlerinde diğer sömekler o dallardan ışığı görmüyor budasam strese girermi bi zararı olurmu nasıl bir yol izlemem lazım 56. Gündeyiz
Vede ortalama ne zamana hasatımı alırım tecrübeli kankaların yorumlarını bekliyorum

cokorama

Üye
kanka ışık sol tarafta yogunlasmıs bitkilerde de ciddi fark yaratmış eşit dağıtma imkanın yok mu

Kankalar sa 4 adet bruce banner kızlarım var auto hepsi saksım 15 3 günde bir 3buçuk litre gübreleriyle beraber su veriyorum ışıklaeım 480 Watt torch gün ışığı ampul nem 40 50 arası sıcaklık 27 28 derece inanılmaz şekilde dal var üstlerinde diğer sömekler o dallardan ışığı görmüyor budasam strese girermi bi zararı olurmu nasıl bir yol izlemem lazım 56. Gündeyiz
Vede ortalama ne zamana hasatımı alırım tecrübeli kankaların yorumlarını bekliyorum
Selam kanka , güzel eğitim vermişsin eline sağlık ☺️. Kanka sömeklerin ışığını kesen fan yapraklarını alabilirsin. Ama aldığın fan yaprağının başka bir someği beslediğini de hatırlatayım ☺️. Gerektiği kadarı iyidir bence. Belki lolipop gibi bir eğitim olabilir sağlıklı bitkilerin. Bir öneri tabi ☺️ kolay gelsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **