Narkotik Yoldan Aldı

Azer

Üye
4 gün önce 3 gram kadar cigarayı aldık yolda gelirken sivil peşimize düştü trafik çevirme noktasında trafik çevirdi kimlikleri aldı ve sağa çekip bekleyin dedi 3 kişiydik hepimizi indirdi aracı didik didik aradı paspasın altından cigarayı buldu emniyete aracı çekip biraz daha aradılar bana sordular fakat olmadığını söyledim aldığımız yerden işimizi vermişler anlayacağınız kahpeler savcının haberi olmasa belki bırakırdı bile polis kan ve idrar tahlili ardından bıraktılar olacaklar ya takipsizlik çıkar bu düşük ihtimal yüksek ihtimal olan ise denetim verecekler polis kağıdın en aşşağı 3 ay içinde geleceğini söyledi sonuçlar ankaraya gitti dedi bakalım hayırlısı Memleketimizin polisi içtiğimiz 2 3 gram cigarayla uğraşacağına mete düşenlere ve bunu satanlara ağırlık verse herşey güllük gülistanlık olur. Benlik sıkıntı yok yanımdaki adam okul okuyan biriydi örnek olarak jandarma uzman olacaktı sabıkasına işlemesede güvenlik soruşturmasında karşısına çıkacak 3 gram cigara için yazık.

Entrikaci

Kıdemli Üye
Dikkatten ziyade İnsanda şans olacak biraz da arkadaşla üzerimize 30 gram sigara alıyorduk arabanın içinde içe içe en az 6 7 şehir geziyorduk 3 gün sonra sıkıntısız evimize dönüyorduk geçmiş olsun hocam burada met kullananlar 2 gramdan bile işlem görüyor onlara hiç tolerans gösterilmiyor zaten bence gösterilmemesi de gerekiyor

Azer geçmiş olsun kardesım. Malzemeyi aldıgınız lavuğun sikayet ettiğine emin misin nie kendi ayağına sıksın sonucta işin sonu ona döneceği belli

Azer

Üye
Gardaşım eleman afgandı 2 3 kere duydum fişlenmiş takipte diye kaç kez alışverişimiz oldu sorun olmadı silah filanda satıyordu büyük ihtimal takipteydi ordan bizide çektiler

GlockGen5

Müptezel
O arkadaşına birşey olmaz,suçu hanginiz kabullendiyse o denetim yer en baba,ve söylediklerine katılıyorum met içinleri durdurmalılar,satanlardan bir çıkarları yoksa sigara içene ödül bile vermeliler,insanı ne kadar mülayim yapan,düşünmesine fırsat veren,herşeye iyi gelen bir bitkinin yasak olup sağda solda cayır cayır met içenleri ve satanları görmemeleri banada tuhaf geliyor bro haklisin,geçmiş olsun

benridarkblue

Kıdemli Üye
İyi sigara şehrimde olmadığı için her hafta 98 km yol gidip 98 km yol dönüyorum defalarca polis aramalarından yırttım durduranlar da sadece ehliyet ruhsat sordu insanda biraz şans olacak dostum geçmiş olsun çok gerçekten can sıkıcı işler 2 3 g sigaranın peşine düşmeleri bunun için kan alıp vermeleri bile ayrı gariplik ayrı bi masraf ne diyelim güzel günler göreceğiz inş tekrar geçmiş olsun

Kimde Bu

Müptezel
Aldigin kişiye sövme aldigin kişi işini vermedi aldigin kişi teknik takipte, polislerde o satıcının üzerine ifade yani delil topluyorlar anlayacağın

Azer

Üye
Bir sorum olacak 3 kişi o 3 gr malzemeyi nasil yok edemediniz gozunuzu seveyim gerekirse yutun gitsin
Macundu ot değil devamlı çeviriyorlar fakat aracı aramıyorlar arkadan zaten sivil aracı geldi 2 kez gönderdiler geldiğimiz yol boyunca baktırdı attılarmı bakın diye atmayalım diye takiptelerdide zaten sonradan ayıktık çevirmede arayacaklarını düşünemedik dediğim gibi işi önceden vermişler yada aldıgımız adam takipteydi ordan kaptılar yoksa ne ararlardı nede alırlardı bizi

Lowmembers

Müptezel
O arkadaşına birşey olmaz,suçu hanginiz kabullendiyse o denetim yer en baba,ve söylediklerine katılıyorum met içinleri durdurmalılar,satanlardan bir çıkarları yoksa sigara içene ödül bile vermeliler,insanı ne kadar mülayim yapan,düşünmesine fırsat veren,herşeye iyi gelen bir bitkinin yasak olup sağda solda cayır cayır met içenleri ve satanları görmemeleri banada tuhaf geliyor bro haklisin,geçmiş olsun
Herkes yer denetimi. Kan tüy orneginde çıkan herkes yer.

Kanka yakalanınca hemen adına dava açılmıyor amateme sevk oluyorsun oradaki tedaviyi tamamlarsan dava görmeden kurtuluyorsun sonuçların kirli çıkarsa dava açılır 2yıl 3 ay gibi bi cezası var ilk suçunsa hagb ye döner saygılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***