Nasıl Sarıyorsunuz?

kezzap

Üye
Sigara sarma olayında çok farklı fanteziler var. Paylaşmak istediğiniz sarma şekilleri tavsiyeleri varsa bu başlık altında konuşalım istedim.

Sarmayı bilmeyen arkadaşlara en azından en kolay yoldan sigara sarmayı öğretiriz.
Ben çoğunlukla böyle sarıyorum.

Ü

Üye silindi 31667

Guest
carsafi serdin tutunu kirdin dalgayi grindladin serpistirdin hatunun belini kavrar gibi ince ama kararli tutusla carsafi kavradin iki al ver yaptin yaladin kivirdin yapistirdin bebek gibi sardin sarmaladin :)

kezzap

Üye
carsafi serdin tutunu kirdin dalgayi grindladin serpistirdin hatunun belini kavrar gibi ince ama kararli tutusla carsafi kavradin iki al ver yaptin yaladin kivirdin yapistirdin bebek gibi sardin sarmaladin :)
Dayıcım iyi hoş ben anlıyorum sen anlıyorsun da bilmeyen sıfır bilgili adam ne yapsın:)

Ek olarak Bir sor bana en sonra ne zaman birinin belini kavradın diye :confused:

@Muhteşem videodaki arkadaş güzel sarıyor sohbet arasında veya yol giderken güzel gider bu

Şakkir

Kıdemli Üye
Dayıcım iyi hoş ben anlıyorum sen anlıyorsun da bilmeyen sıfır bilgili adam ne yapsın:)

Ek olarak Bir sor bana en sonra ne zaman birinin belini kavradın diye :confused:

@Muhteşem videodaki arkadaş güzel sarıyor sohbet arasında veya yol giderken güzel gider bortamda

@Muhteşem videodaki arkadaş güzel sarıyor sohbet arasında veya yol giderken güzel gider bu
Ortamda zaten sararken özellikle ilk defa görenler meraklı gözlerle izliyor zaten. Yalan yok bu durumdan bende keyif alıyorum.

kezzap

Üye
@Muhteşem Farklı bir sarım yapınca herkes parlak cisim görmüş maymun gibi bakıyor zaten :)

@ahmetabi geçenlerde arkadaşlarla dalgası geçti. Ortamda bir ben sarıyorum arkadaşlara öğrenin yarın birgün elim parmağım da kopabilir ortada kalırız dedim(mantıksızlığa bak elim veya parmağım kopacak ama tek derdim cıgara olacak). Neyse arkadaşlar da ayak parmaklarınla sararsın dedi. O yapışkanlı kağıtla ayağımla da sararım bir ülkenin elinde cok güzel malzeme olup da böyle ince özensiz sarmak akıl mantık işi değil. Vereceksin bizim müptezellere zurna dürüm yapacaklar.

kezzap

Üye
:D kanka iyi güldürdünüz beni. Yabancılarla oturuyoruz bazen biz sigaraya asılınca gözleri büyüyor :D
Eeee ben büyük adamım en iyi sigaralar bizde demekle olmuyormuş değil mi kral :)

Şaka bir yana sarmaya üşenen veya eli yatkın olmayan arkadaşlar. Bu tür ürünlere yönelebilir.

Şakkir

Kıdemli Üye
:D kanka iyi güldürdünüz beni. Yabancılarla oturuyoruz bazen biz sigaraya asılınca gözleri büyüyor :D
Ortamda zaten sararken özellikle ilk defa görenler meraklı gözlerle izliyor zaten. Yalan yok bu durumdan bende keyif alıyorum.
Eğer resimi yükleyebildiysem yan tarafı çakmakla yakıyoruz ve minimum kağıtlı sigara tüketiyoruz.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Tek içiceksem çoğunlukla kapak alıyorum. İki kişi içeceksek kapak öneririm kabul etmezse greengo kağıdın yapışkansız kısmını yarıdan yırtıp kalan 4 de 3 e tek sigara kırıp kalem gibi sararım. 3 kişi isek yine kağıdı yırtıp 2 tütün ile sararım.
Eğer tek ve sigara içmeye karar vermişsem tekli arap kağıdı kullanırım.
Bi kaç kez ortamda yapışkanlı kağıt kullanmayan ağır abilerin bokuna uğraşıp Arapları yapıştırmışlığım da oldu. Ama varken de arapla uğraşmak bana saçma gereksiz ve mantıksız geliyor.
Hoş sigara paketi içindeki folyonun kağıdını folyodan ayırıp sarmışlığım da var bir kaç kez. Ama yanı başında kebabcı varken bear grylss gibi haşere yemenin alemi de yok yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1