NASIL KABİN YAPARIM

çakır

Yeni üye
Beyler az önce katıldım aranıza ben kendi çapımda bir kabin yaptım ama hiç doğru yaptığımı düşünüyorum karton bir kutunun içine folyo yerleştirdim biraz delik açtım bir de ampül koyacak bir düzenek yaptım ampülünü trendyoldan aldım 250 watt full spektrum yazan bir ampül. Çorbacı tohumuyla bir bakayım ne olacak dedim ve attım 5 hafta bekledim bitkiler 8cm falan olmuştur ip ince sağlıksız hatta bir tanesi kurudu bile böyle olacağını biliyordum sadece denemek görmek için yaptım bunu. Şimdi ise daha düzgün bir şekilde yapmak istiyorum ilk sorunum kabinim nasıl kabin yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz

kral Arthur

Kıdemli Üye
Beyler az önce katıldım aranıza ben kendi çapımda bir kabin yaptım ama hiç doğru yaptığımı düşünüyorum karton bir kutunun içine folyo yerleştirdim biraz delik açtım bir de ampül koyacak bir düzenek yaptım ampülünü trendyoldan aldım 250 watt full spektrum yazan bir ampül. Çorbacı tohumuyla bir bakayım ne olacak dedim ve attım 5 hafta bekledim bitkiler 8cm falan olmuştur ip ince sağlıksız hatta bir tanesi kurudu bile böyle olacağını biliyordum sadece denemek görmek için yaptım bunu. Şimdi ise daha düzgün bir şekilde yapmak istiyorum ilk sorunum kabinim nasıl kabin yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz
Kanka bu işleri bana sor :)

silverhaze0

Yeni üye

Northern Blue Autoflowering​

Northern Lights Autoflowering​

Gelato Autoflowering​

Brooklyn Sunrise Autoflowering​

Jack Herer Autoflowering​

çakır

Yeni üye
Kanka trendyoldan 2500 Watt ful spektrum bir ışık aldım gübre vermedim normal çiçekçiden alacağım gübreden versem olur mu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *