Ne düşünüyorsunuz?

Takinqlives

Yeni üye
Auto amnesia haze kızımızın 12. Haftası. Gübre olarak biobizz trypack düzenli kullansamda biraz cılız kaldı gibi. sömekler ya dolmuyor yada bu süreç bana çok uzun gibi geliyor :)

Ne zaman hasat etmeliyim, siz ne düşünüyorsunuz?

http://www.imgim.com/58814624-fb01-4e6f-84f1-c144d571f4bc.jpg

Takinqlives

Yeni üye
Cvp: Ne düşünüyorsunuz?

YOLYEMEZ' Alıntı:
Mikroskop 100x ile THC kontrolü yaptınmı pistiller beyaz görünüyor ?

100x Yok kanka pistillerin %25 kadarı renk değiştirdi ama benim asıl sorunum sömeklerin hala çok cansız olması.

nightdrive

Yeni üye

Takinqlives' Alıntı:
YOLYEMEZ' Alıntı:
Mikroskop 100x ile THC kontrolü yaptınmı pistiller beyaz görünüyor ?

100x Yok kanka pistillerin %25 kadarı renk değiştirdi ama benim asıl sorunum sömeklerin hala çok cansız olması.

sömeklerının cılız olmasında birçok sebeb olabılır bunun için bize kullandıgın gubreyı kullandıgın ışığı kac lt saksı kullandıgnı sıcaklık nemı hersyı belırtmen lazım.
Hasat içinde ya pistillerin yuzde 75 kahverengı olunca kesıceksın yada x100 alıp bakıcaksn

Takinqlives

Yeni üye

nightdrive' Alıntı:
Takinqlives' Alıntı:

sömeklerının cılız olmasında birçok sebeb olabılır bunun için bize kullandıgın gubreyı kullandıgın ışığı kac lt saksı kullandıgnı sıcaklık nemı hersyı belırtmen lazım.
Hasat içinde ya pistillerin yuzde 75 kahverengı olunca kesıceksın yada x100 alıp bakıcaksn

kanka kullandığım gübre biobizz trypack bloom grow top gelişim ve çiçeklenme dönemi kullanım tablosuna uygun olarak kullandım. Işık gelişim 400w mh çiçeklendikten sonra 400w hpsye geçiş yaptım 20 gün kadar oluyor. Saksı 20lt. Isı 23-27 arası nem ise %40-60 arası gidip geliyor

nightdrive

Yeni üye

Takinqlives' Alıntı:
nightdrive' Alıntı:

kanka kullandığım gübre biobizz trypack bloom grow top gelişim ve çiçeklenme dönemi kullanım tablosuna uygun olarak kullandım. Işık gelişim 400w mh çiçeklendikten sonra 400w hpsye geçiş yaptım 20 gün kadar oluyor. Saksı 20lt. Isı 23-27 arası nem ise %40-60 arası gidip geliyor

bitkinin genetiğide önemlı ama merak etme az bi hasat almıyacaksın özellıkle son haftalarda sömeklerın iyice buyuyecek

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka rahat ol çiçeklenme verimini en çok son 2 haftada veriyor.seni tatmin eder diye düşünüuorum zaten auto bitki photo gibi oha dedirtmez.mikroskop alman senin faydana olur tricom lara bakmak açısından çünkü pistiler  yanıltabiliyor ara ara tekrar foto ararsın takipteyim hasatın  bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    ****** ***** *** ****** hahahaha**
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D doğadostu1004:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ******** ******* ****** ****** ******** ****** **** ***** ******* ********** *** ****** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** hahahaha** ******* *****
    **** hahahaha****** ***** **** ***** ********* ********** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *********
    hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** hahahaha* **** **** ***** ******** hahahaha*
    hahahaha* **** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha*** ********** * ********** hahahaha*** ******** ***** hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** hahahaha* **** ** **
    içiciadam içiciadam: ***** ****** ** hahahaha* **** ** **