Ne durumdalar incelermisiniz ?

UAMK

Yeni üye
Arkadaşlar yorumlarınız nedir yapraklarda kuruma var bazılarında çürüme var ortalama 6 7 haftalıklar boyları normalmi takviye olarak ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim toplam ikitane kızım var detaylı şekilde fotoğraflarını bırakıyorum

BobMarleyFaruk<

Yeni üye
Toprak sanırım bahçe toprağı kanka. Gelisimde kayıp. Çünkü o toprakta neler var bilmiyoruz. Birde burdan bakınca toprağın fazla ıslak görünüyor. Gübre olarak ne kullanıyorsun?

UAMK

Yeni üye
Toprak sanırım bahçe toprağı kanka. Gelisimde kayıp. Çünkü o toprakta neler var bilmiyoruz. Birde burdan bakınca toprağın fazla ıslak görünüyor. Gübre olarak ne kullanıyorsun?
kankam çok acemiyim gübre vermedim sence ne verebilirim yazarsan çok sevinirim ve marketten almış olduğum toprak ile diğer 2 çeşit toprağı karıştırdım

BobMarleyFaruk<

Yeni üye
kankam çok acemiyim gübre vermedim sence ne verebilirim yazarsan çok sevinirim ve marketten almış olduğum toprak ile diğer 2 çeşit

İlk deneyim oldugu için fazla para harcama kanka. Dışarıda yapıyorsun anladığım kadarıyla. Bırak böyle yetiştir. Deneyim olsun. Beklenti çok yüksek tutma. Biraz masraf yaparım dersen, ne kadar çalışır karisik toprakta bilemem ama ben bio bizz serilerini kullanıyorum. Growkentten biobiz outor set al üçlü çok para değil. Ph ayarlarsan bir + daha olur senin için. Yüzeysel bir araştırma yaptın mı forumda? Fazla masraf yapmadan indoor seti al ph ölçer cihaz al ph düşürücü sıvı. Aynı kullanim tablosuyla uygula bitkine illaki yararı olur. Bunlar şimdilik yeterli olacaktır.

Emmy

Müptezel
Kanka gelisim 3 4 hafta geriden geliyor solucan gubresi edin en basiti ve ışığını soylersen daha faydali yorum yapabilirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    istr istr: * ******* *********