Ne kadar kaldı hasata?

Kankalar Mayıs başı kafa çıkardı benim kiz çorbacı şansıma dişi çıktı 3.5 aylık yani hasata ne kadar kaldi tahmini kafada pistiler çoğalmaya başladı ama şişmiyor anlamadım öneriye yoruma bilgiye açığım :D

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka şişirmek için fosfora ihtiyacın var. Sen yarasa alamamıştın. Şartlar pek elvermediği için içimine kafam takılmaz diyorsan güvercin şerbetini daya gitsin hasata 3 hafta kala keser flush atarsın bidaha besin verip hasat zamanı bidaha flush atarsın bişeyciğin kalmaz. Ben olsam, ki ben de olmuştum. İmkanlar dahilinde güvercin şerbetiyle çok efsane işler çıkarmıştım. Sende başla en iyisi :)

Kanka şişirmek için fosfora ihtiyacın var. Sen yarasa alamamıştın. Şartlar pek elvermediği için içimine kafam takılmaz diyorsan güvercin şerbetini daya gitsin hasata 3 hafta kala keser flush atarsın bidaha besin verip hasat zamanı bidaha flush atarsın bişeyciğin kalmaz. Ben olsam, ki ben de olmuştum. İmkanlar dahilinde güvercin şerbetiyle çok efsane işler çıkarmıştım. Sende başla en iyisi :)
Kanka sorma başıma gelenleri şerbeti hazırladım bi gün boyunca aç kapa yattım belirli saatler arası. Sonra unuttum bi gün kafam güzeldi bi açtım bi patladı awk böyle işin dedim heryer bok iğrenmıştım :D ama suan el mahkum dikkatlice yapıcam

4-6 haftalar arası karbonhidrat yüklemek de sömekleri şişirir. carboload gibi hazır gübreler fulvik asit ile birleştirilmiş glikoz, arabinoz ve ksiloz içeriğiyle bunu sağlar. buna en yakın doğal alternatif %20li karbonhidrat değerleriyle fasülye. %30lu değerleriyle kinoa da güzel bir seçenek ama gerek burjuva kesimin gözdesi olmasıyla gerek karbonhidrat haricindeki değerlerinin yavan olmasıyla bir fasülye değil. o nedenle dönelim fasülyenin faydalarına :) %39 potasyum, %11 kalsiyum %44 magnezyum %28 demir. Ottonun muz gübresi gibi ana bir bloom gübresine ek olarak boş sulamalarda kullanılırsa works like wonders.
Kral sen ne mevzusunun böyle kafa zehir inanki :D sağol bilgilerin için. Fasülyelerin tarifini yazarmısın kanka yapıyım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam kankam sağol @IcBlue bu arada alttaki sömeklerden iki tane falan kopartsam güzel etki yapar mı çok harmanım duramıyorum @OttoMan47 @TC Nargile[/U
[QUOTE="Meksikalı, post: 212032, member: 26049"]
Tamam kankam sağol [USER=22746]@IcBlue
bu arada alttaki sömeklerden iki tane falan kopartsam güzel etki yapar mı çok harmanım duramıyorum @OttoMan47 @TC Nargile
2 bira ic bekle @IcBlue kankanin dedigi gibi, biraz thc üretsin, yoksa harmanina iyi gelmez. Varsa elinde bir kac fan yapragi kurut ic, psikolojik tedavi yapar. :)
[/QUOTE]

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum karanlikta kurutmak bitkiyi strese sokarak son anda bitkinin THC üretimini azda olsa artirmak icin yapilir.Güneste tavsiye etmem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********