Ne zaman ? 12-12 ye geçmeliyim

GrowArt420

Yeni üye
bu resimdeki tarihlere bakarak gelişimi görebilirsin. Şuanda 20 litre saksı tamamen kök doldu. 2 aralıkta ilk ışıklarını gördüler. Ve şuanda bu haldeler. 2 ay vegte tutsam heralde saksıyı deler geçer herkes kendi dünyasında :) hayal gücü imkanları neye yetiyorsa o. Tabi bide eldeki imkanları doğru kullanmak mesele

Ü

Üye silindi 22832

Guest
Kanka Ben auto çizelgesinin her haftasını çift dikiş gidiyorum max dört ayda oluyor photo fazla stresi olmazsa
ben de aynı şeyi yapmayı planlıyordum aslında.
ama bu seferde topping,lst ve scrog tarihlerini belirlemekte sıkıntı yaşıyorum

Bu tatar

Üye
bu resimdeki tarihlere bakarak gelişimi görebilirsin. Şuanda 20 litre saksı tamamen kök doldu. 2 aralıkta ilk ışıklarını gördüler. Ve şuanda bu haldeler. 2 ay vegte tutsam heralde saksıyı deler geçer herkes kendi dünyasında :) hayal gücü imkanları neye yetiyorsa o. Tabi bide eldeki imkanları doğru kullanmak mesele
Hangi genetik bu bitki, tohumu nerden aldın çok iyi gelişmiş.

Ü

Üye silindi 22139

Guest
ben de aynı şeyi yapmayı planlıyordum aslında.
ama bu seferde topping,lst ve scrog tarihlerini belirlemekte sıkıntı yaşıyorum
Kanka eğitim vereceksen eğitim bitene kadar veg döneminde kalırsın he gübre nasıl gidicem diye sorarsan veg döneminin son haftasını devam edebilirsin illa gübre vercem diye bişey de yok ph balanslı su verebilirsin ara ara

nightowl

Üye
Ben de photo yapıyorum, ilk grow, 9 hafta veg yaptım, 3 kez topping yaptım. Bence çok erken daha. Doğayı taklit etmelisin, ışık rengi, veg-bloom dönemi vs..
4.-5.boğumda ilk topping'i uygula, 10-15 gün sonra bir daha :)

bitkinin boyu çiçeklenme döneminde ikiye hatta bazı sativalarda üçe katlanır. bunu hesaba katarak kendi istediğin dönemde 12/12'ye alabilirsin , bence henüz erken ama tercih senin. Microgrow gibi olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha*** ** ******** *******
    +2
  • T Turco:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
  • Probis Probis:
  • D despacito:
    ******** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    ****** ****** ********* ******* ***** **** ***** ********** ***** ******* *********
  • Probis Probis:
    * ******** ********* ***** ********** ** ** hahahaha** hahahaha**** *** **
  • Probis Probis:
  • T Turco:
    ***** ******* *** ***** ******** ******** ******* * *** ***** ********** *** *** ******** *** *** * ****** ******
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha ******** ********* ******** ********** hahahaha*
  • T Turco:
    ******** ******* ******** **** ****** **
  • T Turco:
    ********* * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* hahahahahahahahahahahaha ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    ****** * ****** ***** ****** ******* ***** ****** ******* ***** **** ******* ** ******* ***** ****** *********
  • Probis Probis:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* **** ******* ******* ******** hahahaha***** * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* ********
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** **** hahahaha** ******* ********** *** **** ****** hahahaha* ***** ********** **** ****** ** ****** **** *****
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ** ****** ****** hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** **** hahahaha** ******* ********** *** **** ****** hahahaha* ***** ********** **** ****** ** ****** **** *****
    S SuperKafa: ** ****** ****** hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** **** hahahaha** *******...