Ne zaman saksıya geçmeliyim? Yardımınıza müteşekkirim.

halBukin

Yeni üye
Merhaba sevgili abilerim kardeşlerim. Büyütmeye daha yeni başladım yani ilk denemem olacak eğer güzel sonuçlar alırsam genetik tohumlarla devam etmeyi düşünüyorum. 02.06 tarihinde filiz verdiler ve 3 günlük sonuç böyle bunları ne zaman saksıya alayım (dış mekan yetiştirme yapacağım) ?

Merhaba sevgili abilerim kardeşlerim. Büyütmeye daha yeni başladım yani ilk denemem olacak eğer güzel sonuçlar alırsam genetik tohumlarla devam etmeyi düşünüyorum. 02.06 tarihinde filiz verdiler ve 3 günlük sonuç böyle bunları ne zaman saksıya alayım (dış mekan yetiştirme yapacağım) ?
Bitkiler minare gibi olmus kanka aktar saksiya ilk yapraga kadar göm dikkatli ol kirma

AwaKe4

Müptezel
Bitkinin ilk yaprağına kadar saksını değiştirirken saksına toprak ekleyip bitkiyi biraz daha derine gömmüş olacaksın kanka

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
9 saat iyi kanka fena değil. Uzayan filizler cam kenarı yada odaya giren güneşten faydalanırsa güzel olur şimdilik

AwaKe4

Müptezel
Tamamdır anladım teşekkür ederim. Outdoor büyütme yapacağım 9 saat güneş ışığı yeterli olur mu sizce ?
Yeterli olur kanka ama öğle sıcaklarına dikkat et bitkiyi ilk 10-12 gün direkt güneşe alma ışık alsın ama hafif gölgede kalabilir. Bu dönemde bitkiyi güneşe bırakırsan öğle sıcaklarından yanar

Forever+

Yeni üye
Işık altına alamam elimde malzemem yok ancak günlük 9 saat güneş ışığı verebilirim yarında saksıya alacağım uygun mudur?
Kardeşim malzeme dediğin cfl ışığa bakar bı cfl ışık alıp koyamiyormusun altına bitki kendine geldimi alırsın güne ha verim olurmu yaşar mı bilemem

halBukin

Yeni üye
Kardeşim malzeme dediğin cfl ışığa bakar bı cfl ışık alıp koyamiyormusun altına bitki kendine geldimi alırsın güne ha verim olurmu yaşar mı bilemem
Acemiyim ve elimden bu kadar geliyor şu aralar alım gücüm yeterli değil öğrencilik işte gübreyi bile karşıda güvercin besleyen adamdan aldım onu da şerbet yaptım :) ama imkanım olsa her şeyi toparlayacağım

halBukin

Yeni üye
Yeterli olur kanka ama öğle sıcaklarına dikkat et bitkiyi ilk 10-12 gün direkt güneşe alma ışık alsın ama hafif gölgede kalabilir. Bu dönemde bitkiyi güneşe bırakırsan öğle sıcaklarından yanar
saksıya aldıktan sonra kalınlaşır mı bunlar hocam gözüme ince gözüktüler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha **** *** ****** ********* ********** ****** ****** ******** ********* ****** **
  • L Levrekbaz45:
    **** ********* **** ******** *** ***** hahahaha***** ***** ***** ***** ******* ********* *** ****** *** ********** ******* ******** ********** *********
    **** ********* **** ******** *** ***** hahahaha***** ***** ***** ***** ******* ********* *** ****** *** ********** ******* ******** ********** hahahaha**** ********** *** *****
  • L Levrekbaz45:
    **** ****** *** **** hahahaha** **** *** ******* ****** ******* **** ******* hahahaha**
  • L Levrekbaz45:
  • K Krall34:
    hahahahahahahaha
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** * ***** ******* *** *** ********* **** ****** ** ******** ***** hahahaha***** ******* ********** ****
  • L Levrekbaz45:
    **** ********* ********* *** ** ** **** ********* *** ******** **** hahahaha* ***** *****
  • ax-b ax-b:
    ********** ********** hahahaha ***** ***** hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha ****** hahahaha*
  • K Krall34:
  • L Levrekbaz45:
    ********** ********** hahahaha ***** ***** hahahaha* ** ******** ***** *** ****** **** ******** ********** * ** ***** ********* ******* hahahaha ***** ********* ********* ***** ***** ******* ********** hahahaha* ****** ******* ******* ******* ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ********* ****** ****** *** *** **** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ****** **** ******** *** ****** ** ******** ***** *** ****** **** ******** ********** * ** ***** ********* ******* hahahaha ***** ********* ********* ***** ***** ******* ********** hahahaha* ****** ******* ******* ******* ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ********* ****** ****** *** *** **** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ** ******** hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ** **** ****** hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha ***** ********* ********* ***** ********** **** *** hahahaha** ****** hahahaha* hahahaha*
  • Y Yer1n7kat6:
    hahahahahahahaha
    Funny1Joint Funny1Joint: ****