Neden böyle oldu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22665
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kankalar selam 7. Gun nem 50-60 arası sıcaklık gündüz 30 lara cikiyor malesef ( pet su siselerini dondurup kabini biraz da olsa soğutuyorum.) ışık torch 16k lüks ışık alıyor Işıklar kapanırken normaldi şimdi böyle sebeb ne olabilir.

IsırganOtu

Kıdemli Üye
Ustalar daha iyi bilir kanka ama bu boyutlarda bir bitkiye 16k çok fazla değil mi? Işık stresinden pençe yapmış gibi. Kaç cm de ışık? Işık yüksekliğini falan söylersen daha faydalı olabilir.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Selam kankalar, cevaplar, yorumlar icin teşekkür ederim. Bitki normale dönmüş. Dediginiz gibi Işık şiddetini azalttım. Mesafe 40 cm 6500 luks suan. Ama sorun isik mi anlamadım 16k altindayken duzeldi. Isı düşsün diye vantilatör açmıştım ışıkla bitki arasına üstüne gelmis olabilir diye düşünüyorum. Suan herşey yolunda tekrar teşekkürler kankalar.

Ü

Üye silindi 22665

Guest

Sıcaklık 27
Nem 60/70
Vantilatörun yerini değiştirdim. İnsala sorun çözülmüştür. Tekrar teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...