NEDEN ESKİSİ GİBİ DEĞİL? (yardım)

exeroin

Yeni üye
Dostlar selamin aleyküm benim sıkıntım kafa yaşayamamam ben trde yaşayan bir gencim ot a çok küçük yaşlarda başladım 13 yaşımda ilk otumu içtim ve bu yıllarca devam etti esrara o kadar aşıktım ki icebilmek için didiniyordum eskiden 20tlye fişekler alıp türk otu içerdik bilenler bilir eskiden türk otu güldüren ot denilen bi tabir vardı şimdi skank mari sardı her yeri türk otu bulmak artık İstanbulda çok zor her neyse benim derdim suan her hangi bi corbaciya gidip esya aldığımda neyle içersem içeyim bir firt iki firttan sonra tribe giriyorum yani ellerim vücudum üşüyor yerimden kalkasim gelmiyor ve beni rahatlatan o eski ot artık yok şuan alıp içtiğim de kötü düşünceler sariyor ve keyif hiç bir şekilde alamıyorum 3 yıl önce zor bela türk otu bulmuştum türk otu dediğim de saç gibi içinden yapraklarından tohum fiskirandan bahsediyorum a4 kağıdına koyduğum da assadan yuvarlanan tohumlu sigaradan bahsediyorum ben bu sigaradan çok keyif aliyodum ve istediğim kadar korkmadan içebiliyordum simdi o yok belki halimden anlayan vardır çok özlüyorum ama bir türlü yakalayamiyorum o güldüren çiçeği lütfen bir akıl verin ne yapmam gerek☹️

biqisoo

Yeni üye
Dostum eskisini yakalayabilmen için bad-trip'ten çıkman gerek her şeyden önce. Eğer içtiğin süre zarfında kimyasal kullandıysan ''Bonzai'' vb. bunu içtiğinde yaşadığın her hangi bir sıkıntı sana şuan sigara içerken bunu hatırlatıp kötü etki gösterebilir. Önerim şu her şeyden önce ne olduğunu bilmediğin, sarılışını görmediğin hiç bir şeyi ağzına sürme. Eğer bulabiliyorsan SATİVA ağırlıklı bitkiler tüketmeye çalış , seni bad-tripten uzaklaştırıp daha chill bir havaya sokacaktır.

exeroin

Yeni üye
Dostum eskisini yakalayabilmen için bad-trip'ten çıkman gerek her şeyden önce. Eğer içtiğin süre zarfında kimyasal kullandıysan ''Bonzai'' vb. bunu içtiğinde yaşadığın her hangi bir sıkıntı sana şuan sigara içerken bunu hatırlatıp kötü etki gösterebilir. Önerim şu her şeyden önce ne olduğunu bilmediğin, sarılışını görmediğin hiç bir şeyi ağzına sürme. Eğer bulabiliyorsan SATİVA ağırlıklı bitkiler tüketmeye çalış , seni bad-tripten uzaklaştırıp daha chill bir havaya sokacaktır.
En az 30 kere bonz icip bad tribe girdim şeker de cabasi zaten hep bu kimyasallardan sonra böyle oldu çünkü çok kötü anilarim var bu kimyasal yüzünden sadece ot içtiğim dönem stresli hayattan uzaklaşıp o tane tane olmayan saç kivaminda olan otu petten kapak yapip içtiğim de dünyalar benim oluyodu sonradan bu otun yerini tohumsuz otlar almaya başladı ilk önce skank çıktı sonra mari suan her yerde mariden baska hiç birşey yok trde yaşadığımız için hangisi indica hangisi sativa bilemiyorum kendim de yetiştiriyorum üzüntüm artık keyif alacağım birşey yok alkolden nefret ediyorum sadece o güldüren otu içmek mutlu olmak istiyorum bir kaç saatliğine ama suan gidip alsam çarşafa minik minik koymaya çekiniyorum çekerken dumanı çekiniyorum acaba ağır gelecek mi tansiyonum düşecek mi diye napmam gerek bilmiyorum şu tohumlu saç gibi olan otu da bulamıyorum Diyarbakırdan baska bir yerde olacağını sanmıyorum ciddi anlamda çok özledim ve elimden hiç birşey gelmiyor

biqisoo

Yeni üye
Bulabiliyorsan tohumunu ziyan etme outdoor bir yerde ek keyfine bak. Ufak bir tüyo daha söyleyeyim sana acilen bir doktora git, kalp efor testi yaptır. Bir bok çıkmayınca çok daha rahat içeceksin o sigarayı. Bir şey çıkarsa içme zaten :D ya da iç keyif de tercih de senin

exeroin

Yeni üye
Bulabiliyorsan tohumunu ziyan etme outdoor bir yerde ek keyfine bak. Ufak bir tüyo daha söyleyeyim sana acilen bir doktora git, kalp efor testi yaptır. Bir bok çıkmayınca çok daha rahat içeceksin o sigarayı. Bir şey çıkarsa içme zaten :D ya da iç keyif de tercih de senin
Şu efor testi önerini dikkate alicam kral sağolasin

Yestafo

Kıdemli Üye
Bad tribe sadece bonz içince girilmiyor. Maddeyi overdose alırsan hangisi olursa olsun bad tribe girebilirsin

aynı his duyguları kısmen bende yaşıyorum, gecen arkadas bir ot yaptı bitmesin diye su içmiyordum inanılmaz keyifliydi herseye meraklı enerji dolu heyecanlıydım her bitti dediğimde kafası yeniden baslıyordu, o günü bi hata yaptık mari denilen sigaradan da içtik ki keske içmeseydik yıktı geçti mafetti herseyi. hep arıyorum o güzel otları tohumunu reçetesini bulsam sanki ömür boyu rahata ercekmişim hissi var bir gün bulmak ümidiyle.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka grow yapmaktan öte yol yok. torbacıdan aldığın sürece yıllarca bu tripler devam edecek

convik

Doktor
ya en az bir ay ara ver pafküfe ya da thc si düşük sativa tarzı genetik büyüt kullan dostum. bir kere bad trip kısırdöngüye girdin mi ara vermeden düzelmek zor. antidepresan veya psikoaktif maddelere de ara vermen lazım bu süreçte. ama reçeteli kullandıkların doktor kontrolünde bırakılmalı. geçmiş olsun.

ya en az bir ay ara ver pafküfe ya da thc si düşük sativa tarzı genetik büyüt kullan dostum. bir kere bad trip kısırdöngüye girdin mi ara vermeden düzelmek zor. antidepresan veya psikoaktif maddelere de ara vermen lazım bu süreçte. ama reçeteli kullandıkların doktor kontrolünde bırakılmalı. geçmiş olsun.
vala brom herkes haklı ama benim içtiğim ot da herkes kadar haklı içtiğimiz sigaralar herşeyi tetikliyo güzel orijinal kafalara hasretiz

convik

Doktor
vala brom herkes haklı ama benim içtiğim ot da herkes kadar haklı içtiğimiz sigaralar herşeyi tetikliyo güzel orijinal kafalara hasretiz
brom benden sana bi tavsiye. çorbacın her otu mari veya skunk diye satıyorsa genetik vs bilmiyorsa başka kanal bul. Adamın yaptığı işe saygısı yok ne bulursa onu satıyor demektir. hatta fısfıslı satar arkasına bile bakmaz. bi tık pahalı olsun ne sattığını bilen adamdan al malzemeyi. tabi en iyisi kendin yetiştirmen ama bu iş imkan işi bazen istesen de yetiştiremiyorsun.
Kimyasal bir kere bulaştı mı dengeyi bozuyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***