Neden somekten tekrardan yapraga sardi

Myhtra

Müptezel
Kanka bitki için dün @Xcd usta yorum yapmıştı diye hatırlıyorum ama reveg gibi duruyor tekrar gelişime girmiş gibi. Burada ışık süresi önemli kaç saat on/off ışık veriyorsun yazarmısın ?
Bir de diğer detaylar. Kabin içi mi ? Gübre kullanımı ? Işık ? En son stres yaşayacak bir durum oldu mu ?

Enteresan

Yeni üye
Kanka bitki için dün @Xcd usta yorum yapmıştı diye hatırlıyorum ama reveg gibi duruyor tekrar gelişime girmiş gibi. Burada ışık süresi önemli kaç saat on/off ışık veriyorsun yazarmısın ?
Bir de diğer detaylar. Kabin içi mi ? Gübre kullanımı ? Işık ? En son stres yaşayacak bir durum oldu mu ?
İlk 3 ay 18:6
6 hafta da 12:12
Sonra tekrardan 18:6
Toplamda 7 ay bitti 8 aya Girdi

Kanka

Administrator
Yönetici
ilk 3 ay 18-6 yaparak gelişim dönemı yapmışsın , 12-12 yaparak sonuna kadar öyle gitmen gerekirdi ama sen tekrar 18.6 ya donmussun 18-6 da bıtkı 10 sene gider sen ne zaman 12-12 ye alırsan sömek gelişimi o zaman olur

wolferic

Müptezel
ben bu bitkiyi iki hafta önce gördüm diye hatirliyorum reveg dedim bana ne dion sen ya diye muamele gördüm ondan sonra bir kereden fazla hasat edebilirmiyim diye bi konu acildi sonun bu olur dedim simdide bunu görüyorum.size kim neden yaptırıyor bu acayip acayip şeyleri

Enteresan

Yeni üye
Anlamadığım 12 12 ye aldığımda bu bitki nin gelişimi nasıl bir yol izliycek ....6 veya 8 hafta ciceklenmenmesini bekliycez anladığım kadarı ile doğru mu anlamisim

sayexe

Üye
Anlamadığım 12 12 ye aldığımda bu bitki nin gelişimi nasıl bir yol izliycek ....6 veya 8 hafta ciceklenmenmesini bekliycez anladığım kadarı ile doğru mu anlamisim
dostum anlaman gereken ve yapman gereken tek şey bitkiyi sömeğe devam etmesi için 12/12 ışığa almak. 18/6 aldığında bitki sömek yapmak yerine kendini büyütür ve kankanın dediği gibi 10 sene büyür. 12/12 ver ne diye değiştiriyorsun anlamsız yani

Enteresan

Yeni üye
dostum anlaman gereken ve yapman gereken tek şey bitkiyi sömeğe devam etmesi için 12/12 ışığa almak. 18/6 aldığında bitki sömek yapmak yerine kendini büyütür ve kankanın dediği gibi 10 sene büyür. 12/12 ver ne diye değiştiriyorsun anlamsız yani
Saolasin kardesim teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ** *** ******* ********* hahahaha* **** **** hahahaha **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** hahahaha**** ********** ***** *** ***** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    **** ******* *** **** *** ******** ***** ****** ******* ******* ****** ****** ******** ***** ***** **** ** ****** ******** ******** ********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ****** *** ** **** ********* *** *** ******* ***** ***** ******** ********* ***** ******* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** ** ******* ********** hahahaha**** *****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** **** *** ******** hahahaha *** * ** ********** ** ********** **** *** ********* **** ***** *** ** ******* **** **** **** ******** ***** ******* ******** ***** ** ******* ** ****** ******* ******** hahahaha**** ********** ***** *** ***** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** **** *** ***** ** *** ** ******* *** **** ***** hahahaha ** ***** ** ******** **** ****** ** ******* ********** hahahaha**** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* *** ** ******* hahahaha* *** ** ******* ********** ********** *** **** *** ***** ** *** ** ******* *** **** ***** hahahaha ** ***** ** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** *** ***** ****** ******** ** *** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ********* ********* ********** ******* * **** ***** hahahaha* ****** ** ******* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** **** ***** **** *** ****** ********* ** *** ** **** ***** ** ******* ****** ******** ******** ****** hahahaha** ** hahahaha* *** ** ******* hahahaha* *** ** ******* ********** **********
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ***** ** ***** ******** * **** ***** ****** ********* hahahaha* ******** ********* ****** **** * ******* ****** ******** *** ** ******* **** * ***** ******** ** hahahaha* *** ** * **** ******** *** ***** ** ****** ******* ******* **** *** ***** ** *** ** ******* *** **** ***** hahahaha ** ***** ** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ****** ******* ** ** ********* ********* ******** ******* ******* * ** hahahaha** ****** ******** ****** *** ***** ****** ******** ** *** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ********* ********* ********** ******* * **** ***** hahahaha* ****** ** ******* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ***** ****** ***** ***** ***** ****** ** *** ********** ****** ******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ********* ****** **** ********* ****** ******* ** ** ********* ********* ******** ******* ******* * ** hahahaha** ****** ********
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********** **
  • içiciadam içiciadam:
    ********* hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    *** **** ***** **** ** ***** **** ****** ******* ***** ** ***** ***** * ***** ** ***** ******** * **** ***** ****** ********* hahahaha* ******** ********* ****** **** * ******* ****** ******** *** ** ******* **** * ***** ******** ** hahahaha* *** ** * **** ******** *** ***** ** ****** ******* ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** ****** ********** **** ***** ***** ***** * ***** ** ***** ******** * **** ***** ****** ********* hahahaha* ******** ********* ****** **** * ******* ****** ******** *** ** ******* **** * ***** ******** ** hahahaha* *** ** * **** ******** *** ***** ** ****** ******* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ***** hahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********** ******* *** ********* hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    **** ** hahahaha****** ** ********* ********* hahahaha****
    Night owl Night owl: **** ** hahahaha****** ** ********* ********* hahahaha****