Nefsime yenik düştüm bir kelle kopardım

fotoların tamamında amber yok ilk iki fotoda amberleşme gözüküyor. Bunu sen gözle daha iyi görürsün çok ciddi bi amberleşme söz konusu değilse 72 saati tamamlayabilirsin. Çünkü kestikten sonra da trikom gelişimi devam eder çok fazla amber oluştuysa vur baltayı gitsin

kanka dün test ettim kafası baya baya iyi 2 3 saat net götürdü 3 tane kelle den çektim ben o fotoları diğerlerinde amberleşme gördüm.
Kestikten sonra 8 9 gün kurumada gelişeceği için kesmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı

Yesil888

Ordinaryüs
Trikomlar tamamsa vur baltayi, kanka toprak kurumadan kesmenin riski, bitki cok nemli kalirsa ve kuruma asamasinda yeteri kadar hava sirkilosyonu olmaz ise sömeklerin arasinda, küflenme yapabilir. Tek riski bu. Tabiki karanlikta topragin kurumasini beklemek, bitki stres girdigi icin biraz ama cok az daha THC üretmesi.

Trikomlar tamamsa vur baltayi, kanka toprak kurumadan kesmenin riski, bitki cok nemli kalirsa ve kuruma asamasinda yeteri kadar hava sirkilosyonu olmaz ise sömeklerin arasinda, küflenme yapabilir. Tek riski bu. Tabiki karanlikta topragin kurumasini beklemek, bitki stres girdigi icin biraz ama cok az daha THC üretmesi.
abi 8 9 dk sonra foto atıcam 10 değil 8 9 dk sonra :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1