Nem makinası tavsiye

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka weewell whc730 alıp zamanlayıcıya bağlarsan eğer her defasında elle açman gerekiyor. ve içinde ışığı var karanlık saatlerde sorun olabilir. ben için açıp ampülü söktüm ama elle açıp kapatmaya devam.
weewell whc714 zamanlayıcıyla çok güzel çalışıyor fakat bunun da su haznesi çok küçük. günde 2 kere doldurman gerekiyor.
bilgine.

Bende whc 740 var haznesi büyük otomatik nemi 90 yapıyorum uzak köşede kabin nemi 80 70 arası sabitliyor 7/24 çalışıyor aç kapa vs yapmıyorum.

bende ''Havvaca'' diye bişey aldım. Weewell'e gore ucuz, dışıda cok saglam biseyede benzemiyor. ama 2.8LT haznesi var, 3 güne yakın gidiyor. ve ortamda sabit olmasını istediğin nem değerini giriyosun, otomatik olarak açılıo çalışıyo kapanıyo alet :) Şimdilik memnunum.

dostum haznesi 5lt den aşagı makina alma derim. bendekiler :
Deerma LD220, 4lt su hazneli
Deerma F628S, 5lt su hazneli

ikisinde de 3 kademeli buhar çıkışı mevcut. istediğin ortam nem değerini girdikten sonra, o nem değerine ulaşınca buharı vermeyi keser, ortam nemi düştüğünde tekrar nem vermeye başlayıp aynı değere çıkıp sabit tutar. benim çıkış fanı kabinime göre biraz güçlü olduğundan dolayı çok çabuk su doldurmak zorunda kalıyorum. ikisi birlikte kabinde tam kapasitede çalıştıgında %95 lere kadar nem sabitleyebiliyor. yeni filizlerimin üzerine kapak bardak fanus falan koymama gerek kalmıyor. 2. haftadan itibaren 1 tanesini kabinden çıkartacağım. tek 1 tanesi çalışırken bana yine %60 oranında nem sağlayabiliyor.

F628S tavsiye ederim. 19x19 cm ile dar alanlar için ideal
LD220 ise 17x17 ama yüksekliği kule gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
    +1
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ******** ***** ****** ***** ********
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    *** ****** ********** ******* ** hahahaha**** ****
  • Bomberx Bomberx:
    Bandaleros Bandaleros: **