Nem Sabitleyememe sorunu

XaviNossa

Yeni üye
Arkadaşlar 2 tane fanım var çıkış 15cm giriş 12cm güçlü ikiside direk prizden çalışıyor güçlüler kabin 60x60x120 bitane buhar makinası var küçük ama nem 45 de kalıyor. Fanları kapatınca ısınartıyor nem artıyor fanlara nasıl çözüm bulabilirm

Dostum leyen gibi bişeye su dordur ıslak havlu koy saksılara etrafa çiçeğe değir ama su sık arada çıkış fanı da kapat benim ısda 30a dyanıyor sıkıntı yok ışıkları gece aç gündüz uyusunlar sıcaklık üçin

higthead

Jolly Green
Knk pedi deliyomuyuz nası oluyo hava almadan etmeden 10 gün

Dostum tabikide bardak pet i veya 2.5lt cola alt sısesını veya 5lt su sısesı altını vs yanlardan normal sıgara genıslıgınde 3-4 delık açsan yeterli.

Bitki büyüdükçe 5 lt ye kadar pet i değiştirin 5 lt kenarlarına değdimi bitki güçlenmiş demektir peti cıkarsanızda sorun olmaz.

Tommy vercetti

Müptezel
Dostum tabikide bardak pet i veya 2.5lt cola alt sısesını veya 5lt su sısesı altını vs yanlardan normal sıgara genıslıgınde 3-4 delık açsan yeterli.

Bitki büyüdükçe 5 lt ye kadar pet i değiştirin 5 lt kenarlarına değdimi bitki güçlenmiş demektir peti cıkarsanızda sorun olmaz.
Böyle hiç denemedim ama bitkim daha 3 günlükken 5 lik peti iğne ile kevgire çevirdim ve peti içinde cihazla kapadım nem 85 in altına düşmedi pette yüzlerce delik vardı :D içine fıs sıkmama bile gerek kalmıyodu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ******* ******** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** **** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    * ****** ***** ***** hahahaha **** ********** *** **** ********* ******** ****** **** ** ******** ** ********* hahahaha* hahahaha* * ******* ** ******** *** *** ********** ***** ******* ********* ******* ******* ********* ** ** ********** ***** **
    +1
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ****** hahahaha** *****
    ********** ***** ***** *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    NewGardener NewGardener: ********* **********