Nereden tohum siparişi vermeli?

templar

Yeni üye
herkese merhabalar. yeni bir growcuyu aranıza umarım kabul edersiniz. olaya tohum tedariğiyle başlamak gerekir tabii.
bunlar bu forum üzerinden bulduğum tedarikçiler. sizler hangisini tercih ediyorsunuz veya tavsiyeniz nedir diye sorayım. varsa başka güvenilir bir tedarikçi paylaşırsanız sevinirim.

Kanka

Administrator
Yönetici
bunlar dışında paylaşım yasak dostum ama googleye yazarsan seeds bank dıye bı cok fırma cıkar

templar

Yeni üye
yani hocam bu ikisi de güvenilir diyorsun, üzmez seni diyorsun. bunlar tedariği problemsiz sağlıyorsa zaten googleda yeni maceralara yelken açmaya gerek yok. üç beş doların peşinde değilim. güvenilir olsun.

Gölgem

Yeni üye
yani hocam bu ikisi de güvenilir diyorsun, üzmez seni diyorsun. bunlar tedariği problemsiz sağlıyorsa zaten googleda yeni maceralara yelken açmaya gerek yok. üç beş doların peşinde değilim. güvenilir olsun.
Vallahi basima 2 gun once geleni soleyim degenitica Dan siparis verdim parayi attim ayni gun onlarda siparis olusturmayi unutmuslar ama ne Ucret gonderdim takip no istedim kusura bakma diyerek Özur dilediler bende Şehir disina cikacagimi soylene soylene iptal ettim adamlar parami Geri gonderdiler daha sonra 1 2 gun sonra benim daha once siparis verdigim Paketi iptal etmeyi unutmuslar ve paket suan bende bugun aldim icine fazla Dan da hediye Tohum birakmislar bende tohumun geldi Gini belirterek Ucretini tekrar gonderdim sonuna kadar guven Bence
Sponsora

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Weeezzy Weeezzy:
    * ***** hahahaha* ****** ** hahahaha* ********* ******* ********* ********** ******** ****** *** **** ** **** *****
  • Weeezzy Weeezzy:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha* ******* ** ********** ******* ******** ** ********** *** ***** *** ******* hahahaha** **** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha**** **** *** ** **** ******* * ***** ** *** ******** *** ****** *** ********** ******* ***** ***** ********** ***** ****** *** ****** ********* *** ******* hahahaha
  • puceneck puceneck:
    *** ****** hahahaha *** ******* **********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • muadip muadip:
    ***** ****** ********** *** hahahaha* * ***** ****** *** ******* ***** ****** hahahaha****** ********** **** **** ******* ******* ****

hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ******* ********* **** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha**** **** *** ** **** ******* * ***** ** *** ******** *** ****** *** ********** ******* ***** ***** ********** ***** ****** *** ****** ********* *** ******* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • muadip muadip:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha*** *** *** *** ******* **** ******** *** *** ***** ***** ********* ********** *** *** hahahaha**** ****** ********** *** hahahaha* * ***** ****** *** ******* ***** ****** hahahaha****** ********** **** **** ******* ******* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ***** ** ** ****** hahahaha **** ***** ** ******** ******
  • muadip muadip:
    ****** ** **** **** ***** ***** ** ** ** hahahaha ****** ********* hahahaha*** *** *** *** ******* **** ******** *** *** ***** ***** ********* ********** *** *** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** *** ******* ***** ******** hahahaha* ******* *** *******
  • muadip muadip:
    ***** hahahaha****** *** ***** ** ** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** ********* *** ****** ****** ****** hahahaha* hahahaha **** ****** ******** ****** ******** *** ********* ** **** **** ***** ***** ** ** ** hahahaha ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ** *** ******* ** ****** ******** *** *** ** ******* ******** ** ****** *** ******
  • muadip muadip:
    ********** *** ******* ********** ********* *** ****** ****** ****** hahahaha* hahahaha **** ****** ******** ****** ******** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • muadip muadip:
    ** ***** ****** **** ********* ********* ***** ******* hahahaha***** ** *** ******* ** ****** ******** *** *** ** ******* ******** ** ****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** *** ******** ***** *** *** ** ******** *** ****** * ****** **** **** *** ******** ** ********* **** * ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** hahahaha ***** ****** **** ********* ********* ***** ******* **********
  • muadip muadip:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** ********* ******* ****** **** hahahaha*
    Bandaleros Bandaleros: *** *** ********* ******* ****** **** hahahaha*