NEYİ YANLIŞ YAPTIM ACABA

recaikurt

Yeni üye
selamın aleyküm kankalar ben kızlarımı outdoor da ekeli yaklaşık 80 gün oldu herşey normal giderken sömeklenme evresinde gelişmesi durdu ben güneşi az alıyor sanıyodum ama sanırım fazla ışık olduğundan pistiller sömek yapmadan yarısından fazlası kahverengiye döndü ve sömeklenmeden tohumlanma evresine geçti sanırım resimleri aşağıya atıyorum kızımın sömek yapması için yapabiliceğim bişey varmı yoksa geçmi kaldım herşey için
https://ibb.co/cnNHaT
https://ibb.co/mfUr28
https://ibb.co/cefW28

recaikurt

Yeni üye
yok yaw dişi kesin eminim bazı dallarda halen beyaz tüyleri çıkmaya devam ediyo erkek çıkan 4 tanesini çöpe attım cinsiyeti belli olur olmaz oyüzden biliyorum dişi erkek ayrımını :) erkeklerin üzüm salkımı gibi memeleri çıkıyo

recaikurt

Yeni üye
Cvp: NEYİ YANLIŞ YAPTIM ACABA

köfteci' Alıntı:
bitkin photoperiod ve outdoor yetiştiriyorsan daha blooma girmez beklemen lazım

peki tüylerin kahverengiye dönmesi önemli değilmi ben ondan korkuyorum hasat hakkında çok bi bilgim yok ama sömeklendikten sonra kahverengiye dönmeye başlar ve %70-80 kadarı kahverengi olunca hasat etmek lazım geç hasattada kalite düşer (kalite düşerden kasıt kafası ağır olur) koltuğa yapıştaran cinsten olur diye biliyorum onun için son evrede diye düşündüm beklemekten yana sıkıntı yok beklerim ama güzel bişey çıkarmı diye merak ediyorum

köfteci

Yeni üye

recaikurt' Alıntı:
köfteci' Alıntı:
bitkin photoperiod ve outdoor yetiştiriyorsan daha blooma girmez beklemen lazım

peki tüylerin kahverengiye dönmesi önemli değilmi ben ondan korkuyorum hasat hakkında çok bi bilgim yok ama sömeklendikten sonra kahverengiye dönmeye başlar ve %70-80 kadarı kahverengi olunca hasat etmek lazım geç hasattada kalite düşer (kalite düşerden kasıt kafası ağır olur) koltuğa yapıştaran cinsten olur diye biliyorum onun için son evrede diye düşündüm beklemekten yana sıkıntı yok beklerim ama güzel bişey çıkarmı diye merak ediyorum

polenlenmiş olabilirler, yağmur yağdıysa ondan olabilir  vs vs. bitkin daha sömeklenmeye girmemiş ki hasat zamanın gelsin. hadi hasat zamanın geldi diyelim neyi hasat edip içeceksin kanka ?

recaikurt

Yeni üye

köfteci' Alıntı:
recaikurt' Alıntı:

polenlenmiş olabilirler, yağmur yağdıysa ondan olabilir  vs vs. bitkin daha sömeklenmeye girmemiş ki hasat zamanın gelsin. hadi hasat zamanın geldi diyelim neyi hasat edip içeceksin kanka ?

aynen bende içicek bişey çıkmıcak diye korkuyorum yani sömeklenden böyle ömrünü tamamlayıp kurur diye düşündüm neyse 3 ay bekledik bi okadar daha beklerim olmazsada olmaz napalım sadece boşa bekleyip hevesim kursağımda kalıcak diye moralim bozuluyo :(

köfteci

Yeni üye

recaikurt' Alıntı:
köfteci' Alıntı:

aynen bende içicek bişey çıkmıcak diye korkuyorum yani sömeklenden böyle ömrünü tamamlayıp kurur diye düşündüm neyse 3 ay bekledik bi okadar daha beklerim olmazsada olmaz napalım sadece boşa bekleyip hevesim kursağımda kalıcak diye moralim bozuluyo :(

haziran sonu temmuz başı gibi sömeklenmeye girer bitkin kanka iyi growlar hasadın bol olsun

recaikurt

Yeni üye

köfteci' Alıntı:
recaikurt' Alıntı:

haziran sonu temmuz başı gibi sömeklenmeye girer bitkin kanka iyi growlar hasadın bol olsun

eyvallah kanka inşallah olur yorumlar için teşekkürler birazda olsa içim rahatladı :)

Aliço

Yeni üye

recaikurt' Alıntı:
selamın aleyküm kankalar ben kızlarımı outdoor da ekeli yaklaşık 80 gün oldu herşey normal giderken sömeklenme evresinde gelişmesi durdu ben güneşi az alıyor sanıyodum ama sanırım fazla ışık olduğundan pistiller sömek yapmadan yarısından fazlası kahverengiye döndü ve sömeklenmeden tohumlanma evresine geçti sanırım resimleri aşağıya atıyorum kızımın sömek yapması için yapabiliceğim bişey varmı yoksa geçmi kaldım herşey için
https://ibb.co/cnNHaT
https://ibb.co/mfUr28
https://ibb.co/cefW28
Kardeşim merhaba öncelikle, benim birkilerde aynı durumda şuan canını sıkma bu meme gibi çıkan şeyler bitkilerin bloom dönemine hazırlandığını gösterir yavaştan giriyor artık 2.5 3 hafta sonra tamamen fark ediceksindir zaten canını sıkma konuyu takipteyim güncelleme yap bloom döneminde gübrelerimizi ona göre vermeyi untmayalum hasadın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha*** ****
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
    D Dalibor: ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********