Nokta nokta sararma

Marazzssc

Müptezel
https://imgyukle.com/i/TiTIPp
Kankalar selamin aleykum guzel growunuz olsun oncelikle 8 adet blue drream oto bakiyorum Allaha sukur 7 sinde bi problem yok ama bu kizimda boyle bisi olmus ph desem digerlerindede olurki zaten ph ayarliyorum daha hic gubre vermedim isik mesafesi 50 cm ondada sikinti yok neden oldu anlamadim diger hic birinde yok sadece bunda var simdiden ilginize teşekkür ederim

a-420

Müptezel
https://imgyukle.com/i/TiTIPp
Kankalar selamin aleykum guzel growunuz olsun oncelikle 8 adet blue drream oto bakiyorum Allaha sukur 7 sinde bi problem yok ama bu kizimda boyle bisi olmus ph desem digerlerindede olurki zaten ph ayarliyorum daha hic gubre vermedim isik mesafesi 50 cm ondada sikinti yok neden oldu anlamadim diger hic birinde yok sadece bunda var simdiden ilginize teşekkür ederim
slm kanka konuyu açtıgın iyi olmus etiketi unutmussun ben yapıyorum @silas34 @Hippie @Ripley'sOG

A

ALTINPİPO

Guest
meraba kanka 100ml suya şırıngada ölc 1ml altı 0.2 calmag koy ver

S

silas

Guest
Bir sıkıntısı yok, toprak light mix olsada içinde gübre var, parmak kadar bitki tolere edemiyor bazen. Bol nem ver bitkilerine hızlı gelişim için önemli pet kapat üstlerine ışığı yaklaştır %70-80 nem ver

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
    *** *** *** ** ********* ********** ****** ******* ******** ******** *** *** *******
  • 420x 420x:
    **** ***** hahahaha* *** ********** ***
  • M Marryhuana:
  • 420x 420x:
    ***** ***** hahahaha
  • M Marryhuana:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ********** ****** hahahaha *** *** *** *******
  • H Heisenberg01:
  • 420x 420x:
  • M Marryhuana:
    **** ********** ***** ****** ********* ********** **** ***** ***** ****** hahahaha ****** *** ** ***** **** ******* **** ********
  • H Heisenberg01:
    ** ***** ******* ****** ********** * ********* **** hahahaha****** *** ******* ***** ****** ** ***** ****** ***** ****** ******* ****** **** ******** ***
  • M Marryhuana:
    hahahaha* ******** **** ****** ******* ***** ********** *** *** ****** ******
  • H Heisenberg01:
  • M Marryhuana:
    ** ***** *** *** ******** ***** *** ******* ********* ** ****** ****** hahahaha*** ****** ***** ******* *** ***
  • H Heisenberg01:
    ***** ****** ** ***** hahahaha* ****
    +1
  • 420x 420x:
  • M Marryhuana:
    ******* ***** *** ****** ***** ****** **** ****** ***** ********* ******* ******* hahahaha **** ** ***** ***** *** ******* ******** *** ******* ********** ****** ********
  • H Heisenberg01:
    ********* *** **** hahahaha*** **********
  • H Heisenberg01:
    ********** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** **** hahahahahahahaha
    H Heisenberg01: *****