NORMAL TOHUMU ERKEN ÇİÇEKLENDİRME

husyn

Doktor
Dostum bende şu anda o yöntemi uygulamaya başladım, Hollanda şuç dosyalarını okuduktan sonra adamlar 1 yılda 6 kez hasat yapıyorlar, kendime gelmem biraz uzun sürdü ama tüm düşüncelerim hiç biri 6 kez yani 2 ayda olmuyor ama 3 kez kafama yattı sen ilk önce normal derken nasıl yani

husyn

Doktor
saygılar sevgiler doslar, kayıtlarda hibrit bitki kullandıklarını bilindiği gibi hibritlerin gelişimleri daha iyi ve hızlı ama bitki başına fazla verimin yerine daha çok bitkiyi az alanda ve bitki başına aldıkları gram düşük ortalama 10-12 gibi ama m2 den 400-500g aldıklarını beyanları var yani benim burdan anladığım bitki küçük boyda iken çiçeğe soktukları çözemediğim yer tirikomları nasıl erkenden olgunlaştırdıkları yani ben 2,5 ayda anca yapıyorum onlar THC 15-18 gibi değerleri belirtiyorlar çok iyi

husyn

Doktor
1667326977174.png1667327002524.png
1667327524583.png
daha çok seyler varda tekrardan bakma biraz zahmetli mesela m2 32 ler filanda vardı

Son düzenleme:
Normal photo tohumlar direk 12-12 döngü ile başladığında 3-4 hafta sonra çiçeklenmeye giriyor. Yani naparsan yap çiçeğe girmesi için biraz büyümesi gerekiyor benim tavsiyem 3 hafta 18-6 git sonra 12-12 döngüye al.11 litreden büyük saksı tercih etme ve stress yaşatmamaya bak. 7-8 litre idealdir. Bu yöntem çok saksı ekmek için doğru olabilir ama iki üç tane yapacaksan auto tohum almak daha mantıklı geliyor

Melez

Müptezel
Sog yani dediginiz m2 hesabi yapilan teknik cok buyuk ustalik gerektirir metre kare alana sıkıstırabileceginiz kadar bitki sıkıstırırsınız ve tahmin edebileceginiz uzere ancak corbaci tohumu ile yapabilirsiniz genetk feminized tohumlari satin alarak yaparsaniz cok kok sahibi olacaginiz icin sizi epey zarara sokacaktir corbaci tohumu ile yapacaginiz sog yani sea of green growunuz tohumlarin genetik ve cinsiyet belirsizligi nedeniyle bitkilerinizi ciceklenmeye soktugunuzda arada olan butun erkek cicekleri erkenden tespit edip sokmeniz gerekecez ve genetikler random oldugu icin bitkilerinizin bazilari cok uzun bazilari cok kisa olacaktir bunlarida dengelemek epey sıkıntı yaratacaktır olası bi polis baskını anında birden ikiden fazla kökle yargılanırsınız mahkemedede hakim bey ben sog deniyordum ondan kök bu kadar fazlada diyemiceksiniz kısacası tam bi prof işi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****