Northern Lights Auto Bitiş.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20002

Guest
rica ederim kanka. Umarım kolun kadar sömekler olur ama northern açıkcası çok açmadı beni öyle tombul bombul sömek yapmıyormuş. Uzun ince modda olduğunu öğrendim bakalım inşallah yaptığımız hatalar bizi üzmez.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bugün quantum boardı sistemden çıkardım.
Qb yi çıkarınca ısı 28 den 23 lere kadar düştü. Adını sanını bilmiyorum ama cob ledler fena değil sanırım 25 cm e indirdiğimde bitki yine yaprakları kaldırdı. 5 cm daha yükselttim ışıkları.
şu stress bitsinde yolumuza bakabilsek. Tahmini hasat süremi 2 hafta uzatacak bu durum.
Yaptığım diğer bir hata ise kızları hızlıca topping yapmam oldu 2 toping arası 1 hafta-10 gün beklemem gerekmiş onu öğrendim.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kanka çok güzel gidiyorsun acemilikleride üstümüzden ata ata öğreneceğiz artık günlük tutmanda çok hoş olmuş
Eyvallah kanka özellikle tutuyorum günlüğü ki yeni gelenlerde genetik üzerine fikir sahibi olsun, yaptıklarımızdan feyz alıp , iyi yönlerimizi alsın, bizim yaptığımız hatalardan da ders çıkarsın.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bugün kızlarımı 480 watt quantum boardın altına aldım. 30 cm de dimmer ile %30 çalıştırarak 18 saatde dli 35-40 ı ölçümledim.
Nem min max 39-51
Isı min max 25-27,8
Şimdilik herşey yolunda. Son 3 haftaya giriyoruz. Bir dahaki sulamada overdrive a başlıyorum.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Aynen kanka katılıyorum. Şubatta almışım, gerçekten sorunsuzdu. Akşam bir sipariş daha geçtim >> https://prnt.sc/vys648
Bakalım ben de photo deneyeceğim sanırım. Gorilla glue sen yap, Bende OG kush deneyeyim bakalım :)

O değil de sponsorun daha 15-16 tohumu var elimde, buradan da 30 aldım. Bakalım ne yapıcam bunları. Gözüm doymuyor sanırım :D , 5 yıl durmadan grow yapacak tohumum oldu la...
Hasat bol ve çeşitli kafalar istiyosan alanını ve elindeki tohumları söyle sana sog yaptıralım.
Burdan çok şey öğrendim ve sanırım arkadaşlara yardım ederekte aldığımdan fazlasını verdim. Artık gizliliğe çekiliyorum elimde 1 yıldan fazla yetecek mahsül oldu eşe dosta dağıttım çoğunu ondan 2021 de buralarda olmayacağım.

Vybz Kartel

Müptezel
Hasat bol ve çeşitli kafalar istiyosan alanını ve elindeki tohumları söyle sana sog yaptıralım.
Sağolasın kanka. Benim de niyetim sog yapmaktı... 3 genetik photo, 3 genetik auto sipariş etim.
Bunun haricinde sponsordan autolarım var 10-15 tane :)

Alanım 90*90 kanka. Şimdiki hasatıma 10 gün felan var. Sıradaki growum için 1 photo bitki düşünüyorum. Dağıtacak eş dost yok bende, paylaşmam öyle kızımı :) . Tek takılırım.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 20002

Guest
5 litrelik saksıda 16 taneye kadar bakabilirsin bro indicalara. Tavsiyem 4, 6 lt lık saksı al 12 tane yap esmaplastik.com du sanırım. 2 hafta veg sonra 12-12 çiçek. Işığın nedir? En az duvardan çeken 450 watt qb için tahmini hasat 500 gr

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Hacım start ne zaman sog için? Alanın ve ışıkların yeterli olacaktır. Aslında son bi günlük patlatsam mı bende bilemedim.59EFC86C-7A50-4E3A-8560-3D15512E8E73.png

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Senin hesaba gelirsek 0,81m2 alanın var burdaki olay auto içim onuda belirteyim. 0,81x18 den = 14,58 yani ben olsam 5 lt den 0,9x0,9 a 4x4=16 bitki atardım. 10 gün fide 2 hafta vegde yada 20 cm olduktan sonra çiçek modunda photo bitkileri çiçeğe sokardım. Pistiller ilk çıktığında altta kalan ilk 2 sırayı budardım. Çok büyük yaprakları çıkarırdım. Sadece kalın anacola modunda ilerlemek için sadece budama ile ilerlerdim.
Ortalama da 300 wattdan da heralde 3 hafta veg 10-12 hafta çiçekte (genetiklerin sativa olduğu için diyorum yoksa ben indika tercih eder zamandan da kazanırdım) 400 çıkartırdım en az.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!