Northern Lights FEM Yorumlarınızı bekliyorum kankalar!

cagri

Yeni üye
2 adet Sponsordan Northern Lights feminized şu anda 12,haftadalar 12/12 nin 2.haftasındalar.İlk ay bir haşere sorunu sonra bir soğuk stresi yaşadılar şimdi toparladılar. Çizelge advanced nutrients verdiği değerden 1ml az olacak şekilde duruma göre yükseltip azaltıyorum. Big Bud bu hafta Lt/2ml vermeye başladım. 2 defa humik fulvik Lt/3 ml topraktan ve yapraktan verdim. Sulama haftada 2 sefer bitki başına 1Lt Ph 6.4-6.6 arası. Sıcaklık 19-24 ışık kapalı açık. Haşere için 10 günde bir Neemazal kullanıyorum çiçeklenmede kullanılmaz sanırım? Biraz yavaş ilerliyor gibi ama eksik bir şey var mı yada yanlış gördüğünüz varsa lütfen yazın.

4x Cob led Mercekli+ Bestva 600w (ama 150w yoktur)
Plagron light mix+Solucan gübresi
advanced nutrients -Micro/Grow/Bloom
advanced nutrients-Sensi-Cal/Mag Xtra
advanced nutrients- Big Bud
saksılar 18 lt kare

mandarine

Ordinaryüs
güzel bence iyi gittiklerini gösteriyorlar zaten. alttaki yaprağın derdi ne? birşey eksik kalmış magnezyum, potayum veya azot gibi de üst yapraklar emmiş onu sanki.

cagri

Yeni üye
güzel bence iyi gittiklerini gösteriyorlar zaten. alttaki yaprağın derdi ne? birşey eksik kalmış magnezyum, potayum veya azot gibi de üst yapraklar emmiş onu sanki.
Sağol kanka o alttaki yaprakları bende çözemedim.ilk zamanlar gübreyi yükselterek verdim belki az geldi yada soğuk stresi üsttekilerde devam etmeyince sorun yapmadım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...