Oda da

bro lar kucuk bir odada iki autoya baslamayı planlıyorum 500cobled ile.(WW) Isıgın dısarı cıkması ve koku gibi bir problemlerim yok..bu konuyla ilgili pek acıklayıcı bilgi bulamadım..yanlıs bir sey yapmamak adına oneri ve goruslerinizi paylasırsanız sevinirim..

BosCo

Kıdemli Üye
Nasil bulamadin yahu, farzet ki millet kabinde yapiyor. E sende kabini oda gibi dusun iste. Dogayi ne kadar iyi taklit edebilirsen o kadar verimli olur bitkilerin.

aslında genel olarak boyle bir yetistirme odası icin destekleyici olarak nelere ihtiyac olabilir diye sormak istedim. zaten bizim forumda bir iki birseye rastladım ama yanlıs bir fikirle baslamak istemedim.

anladım dostum..haklısın.. yaklasık olarak 250x250x200 luk bir alanım var. aslında kullanılmayan bir oda. zaten bir kabinim var fakat kucuk.(80x80x180) bende odayı degerlendirmek istedim..odada ısık,koku vb. gibi sorunlarım yok. soru bu odada kabin ici yetistirmeden farklı acılımlar ne olabilir?

ayteach

Müptezel
Bu durumda ihtiyacın olan sey odanin mt3 üne gore fanlar ve karbon filtre. İsitma sogutma sorunu yok demissin isik olarak da qb led alabilirsin en az 240 watt

Bu durumda ihtiyacın olan sey odanin mt3 üne gore fanlar ve karbon filtre. İsitma sogutma sorunu yok demissin isik olarak da qb led alabilirsin en az 240 watt
kanka 500watt cob ledim var. koku, karanlık ve temiz hava sorunu da odanın icinde yok. yani karbon filtre de olmasa olur gibi geliyor bana.

Aguş

Doktor
Dostum oda da yapıyorum kabin ile aynı mantık sadece cama menfez açıp giriş çıkışları oraya verceksin camı da bişi ile kapıycaksın ışık girip çıkmasın duvarlarada mylar yaparsan iyi olur tavana ışıkları piton ile asıyorum ben gayet rahat

Son düzenleme:
dostum menfezi bir turlu dusunemedim. aynen kafamı actın valla. myları kapladım bugun zaten. ısıkları tavana S cengellerle astım. simdi menfez fikrini calısmam lazım fakat harika bir fikir..cok saol kitlenmistim..

Agus baba bir sorum olsun sana vaktini almadan : ilk defa auto yapıcam. tamda sorumla ilgili arastırma yapıyordum; autoları direk 20l saksılara ekmeyi dusunuyorum(WW) saksı degisimi yapmadan stres onlemek adına. valla sen tecrubelisin. ne dersin fikrim olumlumu?

valla cankus ben nerdeyse dag basında oturuyorum. karbona ihtiyacım ne kadar olur bilemedim.. karbon olmadan bircok photo genetik yaptım cadırda zaten ve fena olmayan miktarlar aldım.. ama auto icin gereklidir diyorsan edinecez o zaman...

eyvallah cankus. sayende aydınlandım cidden. fan konusunu ''menfez'' onerinle birlikte degerlendirmeye alıyorum hemen..su anda auto konusunu kafamda oturtayım da..alınacaklar falan halledilir..saolasın cidden...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* **** ******* hahahaha* ***** ** ** hahahaha* ****** ****** ******* ********** ********** *******
  • L Levrekbaz45:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* **** hahahaha** ****** *** **** **** hahahaha* hahahaha*** hahahaha***** hahahaha* ****** ********** hahahaha**** **** ****** *** ***** ******
    +1
  • T Turco:
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** *** ******** ***** ** ** ** ***** **** ********
  • T Turco:
    ***** ***** hahahaha*** ** hahahaha** ***** ***
  • L Levrekbaz45:
  • T Turco:
    ***** ** ******** ******** ***** ******** ****** hahahaha*** ******* ** ** ******* *** *******
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahaha ******
  • L Levrekbaz45:
    ******* **
  • L Levrekbaz45:
    ***** ** ******** ******** ***** ******** ****** hahahaha*** ******* ** ** ******* *** ******* ** ******* ** ****** **
  • L Levrekbaz45:
    ** ***** **** hahahaha** ****** *******
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    ***** ********* **** ******** ***** ********** ***** ******* ********** ****** ****** ******* ****
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
    Probis Probis: ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******