ODA KURULUMU BİLGİ

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum ya ugrasacak ucuza mal edeceksin yada parayi verip full spectum alacaksin karar senin. Isik cok önemli eger bitkine yeterli isik vermaz isin verdigin besinleri yakmaz ve bitki yetismez,Bu led projektörleri renk renk ayri olarak acip kapayabilen gerekli. Plastik kösebentler var onlarla cerceve yaparsin, kablo anahtar baglarsin, bu kadar basit kurmak.Yada elektrikten anlayan bir arkadasindan rica et.

Skun12

Yeni üye
Yeter ama en fazla 15 lt saksi kullan ve siki egitim ver.Ben ayni kabinde 2 tane yetistirecegim ,
Peki LED’leri neye göre alıcam spektrum falan oluyor ya bunların gelişimde ayrı çiçeklenmese ayrı önerebilceğin led var mı bide 5 6 bitkiye kaç tane almam geeekiyor ayarını bilmiyorum :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum bu 3 renk sana full spectum yapiyor. Eger bu isik sitemini kurarsan ben sana nasil kullanacagini hangi dönemde hangi renk isik ve isik gücü hepsini yazarim. Ama kesinlikle bir tavsiyem var,150 tl civarinda bir lux ölcer al.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum ya bu isi cözeceksin isik isini cok hesapli halledeceksin yada parayi basacak full spectum alacaksin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********** *****