Oda kurulumu için lütfen yardim

Dr. harman

Yeni üye
Herkes birşeyler yazmış=) Arkadaşımız yurt dışında yaşıyormuşşş.Rusyada hangi marka ürünler varmışş nelere ulaşabilirsin orda? vs bunları kimse bilmediği için cevap gelmiyor.=)))) Ucu açık soru sormuşssun. ilk soru :
Ürünlerini nerden alıcaksın?
Ürünlerin hepsini turkiyeden alacam şuan birimiz istanbuldayiz 6 gün sonra bileti var arkadaşın bütçede sinir yok herseyin en iyisini en kalitelisini almak istiyorum kaçtane hangi ışıktan kaçtane hangi filitreden nerden almam lazım ne yapmam lazım nasıl yapmam lazım

Dr. harman

Yeni üye
Derecesinin kaç olması lazim suyun ph değeri ne olması lazım tohum nasıl ekilmesi lazım kaç saat ışık kaç saat karanlık olması lazim nem orani falan vs. Hepsini okudum bunlardan az çok bilgim var. Öğrenmek istediğim yaklaşık 25 30 m2 boş bir odam var buraya kaç tane hangi ışıktan kaçtane hangi filitreden klima falan lazimmi nem makinesi hangisinden kaç adet bunları nerden almam lazım dediğim gibi herseyin iyisini almak istiyorum zamanda geçiyor lütfen bir yardımcı olun.

higthead

Jolly Green
Dostum 20-25-30m2 odanın tamamını kullanıcak ısen cok yuklu meblalar tutar. 3 ana demırbasın vardır bunlar alan veya(kabın) - havalandırma - ısık bu 3 u demırbasındır 7-24 kullanıcagın urunlerdır.

havalandırman

Çıkıs setın 2 adet quıte ultra sessız drkarbondan sasma. 1 adet cıkısını odanın sol tarafına dıger 1 adet cıkısıda odanın sag ust tarafına konumlandırcaksın karbon fıltrelerıyle beraber

Giriş ise yine 2 adet bu seferde gırıslerı cıkısların tam karsı hızasına gelıcek sekılde assagıdan gırıslerı verıceksın

quıte serısı ultra sesız

yada normal serı gırıs

odanın duvarlarını bel hızasının cok ustune kadar bu urunle kapla

eğer 2.40x2.40x200 kabınde yapıcak ısen bu yukarıdakı cıkıs set ıle gırıs fanın dan 1 er adet alıcaksın karar senın. Havalandırman budur.

Dr. harman

Yeni üye
Dostum 20-25-30m2 odanın tamamını kullanıcak ısen cok yuklu meblalar tutar. 3 ana demırbasın vardır bunlar alan veya(kabın) - havalandırma - ısık bu 3 u demırbasındır 7-24 kullanıcagın urunlerdır.

havalandırman

Çıkıs setın 2 adet quıte ultra sessız drkarbondan sasma. 1 adet cıkısını odanın sol tarafına dıger 1 adet cıkısıda odanın sag ust tarafına konumlandırcaksın karbon fıltrelerıyle beraber

Giriş ise yine 2 adet bu seferde gırıslerı cıkısların tam karsı hızasına gelıcek sekılde assagıdan gırıslerı verıceksın

quıte serısı ultra sesız

yada normal serı gırıs

odanın duvarlarını bel hızasının cok ustune kadar bu urunle kapla

eğer 2.40x2.40x200 kabınde yapıcak ısen bu yukarıdakı cıkıs set ıle gırıs fanın dan 1 er adet alıcaksın karar senın. Havalandırman budur.
Anladım usta bu

Dr. harman

Yeni üye
Allah razı olsun peki bu çıkışlar odanın dışında mı olması lazım yani duvarı delip dışarıdanmi havayı alması lazim

Dr. harman

Yeni üye
Ben maliyetinde değilim 7 kişiyiz hepimiz ortak para koyacağımiz için ağır gelmez odamızın 5 metreye 6 metre nette bakiyorum büyük kabinlerde var kabin al daha iyi dersen kabin alayım

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Gerekli Yan ekipmanları yazmıştım ama sildim merakımdan soruyorum bunları toplu aldıktan sonra hepsini birden Rusya’ya götürmek sorun olmaz mı

Dr. harman

Yeni üye
Tohum hariç diğerlerinin hiçbir sorun yaşamam zaten çoğu hersey Türkiye üzerinden den geliyor rusyaya bütün dünya ambargo uygulandığında dolayi

higthead

Jolly Green
Allah razı olsun peki bu çıkışlar odanın dışında mı olması lazım yani duvarı delip dışarıdanmi havayı alması lazim

Dostum odanın durumuna gore cam var sa panjurun var ise panjuru ındırırsın 5cm acık bırakırsın bu urunu kullanırsın

Ben maliyetinde değilim 7 kişiyiz hepimiz ortak para koyacağımiz için ağır gelmez odamızın 5 metreye 6 metre nette bakiyorum büyük kabinlerde var kabin al daha iyi dersen kabin alayım

Dostum oda musaıt ise kabıne gerek yok yeterki napıcagını bil. ısıgını havalandırmanı kabın veya alan neyse bu 3 demırbasını al gerısı kolay toprak gubre vs vantılator nem mak vs ordada bulursun ufak seylşer. buyuk seyler havalandırma ıle ısık

Dostum odanın durumuna gore cam var sa panjurun var ise panjuru ındırırsın 5cm acık bırakırsın bu urunu kullanırsın

Dostum oda musaıt ise kabıne gerek yok yeterki napıcagını bil. ısıgını havalandırmanı kabın veya alan neyse bu 3 demırbasını al gerısı kolay toprak gubre vs vantılator nem mak vs ordada bulursun ufak seylşer. buyuk seyler havalandırma ıle ısık
bu urunun pencere aparatını lazim benim pencereden disari boru cikiyor hoş gözükmüyor. bu aparatın yabancı markasını falan biliyormuşsun ne diye arattırayım

higthead

Jolly Green
bu urunun pencere aparatını lazim benim pencereden disari boru cikiyor hoş gözükmüyor. bu aparatın yabancı markasını falan biliyormuşsun ne diye arattırayım

Hiç bilmiyorumki dostum yabancı ülkede ne diye satılıyor veya satılmıyormu? Olmadı tr den al kargo yapsın arkadaşın vs bu üründen sorun olmaz. Bende kullanıyorum dr.karbondan ufak pakette geldı bana termal kumaslı katlı birşekilde. Piyasada başka ürünlerde var ama onlar incecik hava geçiriyor işe yaramıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********