ODA KURULUMU YARDIM OYA GİBİ İŞLEYİN BENİ

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16048
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16048

Guest
Kankalar yeni başladım daha doğrusu başlayacağım Bikaç eksik var tavsiye bekliyorum

Toprak Hangisinden Almalıyım "Cahil Olduğumdan Gübreleme Veya Vitamin V.b Oran Ve Karışımlarını Bilmiyorum

Vitamin Gübre V.b

Tohum Önerisi Tabiki Bol Hasat Ve Acemi Dostu Bitki" Tek Bitkide 200 Gr Alsam 40 Takla Atarım "

Elimde Olanlar

50w 220v 380nm-780nm Cob Led 16 Adet

Beton Odam Var En 2 Boy 1.5 Yükseklik 3

Nem Sıcaklık Ölçer " Propsuz "

Z. Piriz 1 Adet

Fanlı Isıtıcı Kumtel Ucuz Bişe İşe Yarıyo

Şuan Elimde Bunlar Var Ufak Ufak Topluyorum Havalanma Sistemini Kendim Halledicem

Bir Odada Neler Olmalı Eksikler Neler Ve Prof Growcuların Tavsiye Ettikleri Bilmediğimiz Şeyler Varsa Rica Ediyorum Tavsiyeleri Yardımları Esirgemeyin Şuanlık Aklıma Gelenler Bukadar

Oya Gibi İŞLEYİN Beni

Ü

Üye silindi 16592

Guest
Cvp: ODA KURULUMU YARDIM OYA GİBİ İŞLEYİN BENİ

Kanka selam, 

yeni ekeceğim bitkilere toprak olarak biobizz lightmix , eğer biraz büyükse bitkilerin biobizz allmix ,yada plagron batmix olabilir,

ph metren kesin olsun suyun ph i çok önemli,  musluk sularında ph  7.5 civari oluyor , birde ph down almalısın.. 

koyacagin yer küçükse duvarlara yansıtıcı film alabilirsin 

karbon filtre zorunlu değil ama kokuyu temizlemek istiyorsan gerekli olabilir, bitki kabinlerinde kullanılıyor ama senin alanın ne kadar bilmiyorum 

havalandırma 1fan işini görür,  

gübre olarak biobizz indoor pack var , 3 adet gübre içeriyor,  bunlarda yeterli olur

Peakthc

Yeni üye
kankam temizinden bi nem makinası al. bide içerideki hava akışını nasıl sağlamayı düşünüyorsun

Ü

Üye silindi 16048

Guest
İçerde fan var döner başlıklı baya etkisi var kokuyu bacadan vericem temiz havayı Bi boyurla mutfaktan veririm nem 50 60 70 arası odada zaten bazen sıcaklık düşünce ısıtıcı aldım fanlı kumtel 20 liraya onla ısıtıyorum nem düşünce ketılı açıyorum nemi basıyorum sonra 55 de sabit kalıyo alıncak toprak gübre filan onların linkini atsrmısınız ben pek anlamıyorun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Q Qirve:
    ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** ***
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ** **** *** *** ** hahahaha *** ***** ** **** hahahaha ***** *** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ** **** ***** ****** ******* ****** ******** ***** ***** **** ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** ***
    +1
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahaha* ******* ******* **** ********* *** ***** ***** *** **** ******** hahahaha* ********* ******* ****** ***** ********* ****** ***** hahahaha* ** *******
  • Q Qirve:
    ********* ******* ***** ********** ***** ***** *** ******* ******** *** hahahaha** *** ** ***** hahahaha ******* ***** *** ****** ** ****** ******** *** ***** **** ****** ****** ***** ** ******* ***** ****** ********* hahahaha***** ****** ******* ********** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha**** ********* ***** hahahaha ** *** ** **** hahahaha** ***** ********* ****** ********** **** **** ******
  • C clackster:
    ** ****** ** ***** **** hahahahahahahaha ********** *******
  • C clackster:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    hahahaha* ***** ****
  • O oziozi:
    ******** ******** ******** **** ********** ******* *** ****** *** ******** ***** hahahaha * ******* *** *** **** ***** ****** ****** ******* ***** ****** ********** * **** ***** ****** *** ***** *****
    ********* ***** ****** ****** ** hahahaha******* ***** ****
    +1
    ****** ***** ***** ******** **
    ***** ** ****** ** ****** **** ******* hahahahahahahaha ********** *******
    ****** *** *** **** ***** ** ******* ** * **** ******** ******* *** ****** ** **** ******** ***** ** *** ******** hahahaha** **** hahahaha*
  • O oziozi:
  • C clackster:
  • A Aklida:
    hahahaha
    ***** ******* ********* ****** ***** * ***** ** ******* ***** ** ******** ****** *** *** **** ***** ** ******* ** * **** ******** ******* *** ****** ** **** ******** ***** ** *** ******** hahahaha** **** hahahaha*
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ********* ****** ***** * ***** ** ******* ***** ** ******** ****** *** *** ****...