og auto, hasat alındı kurutmada

dougy

Üye
Evet bendede vardı 3 saksı 37 cm boyundalardı sönekler kutı bira sali ama 5 te 1 çekinde 70 kuru kaldı
abi 600hps artı sayısız abd menşeili gübre ile büyüttüm, neyi yanlış yapıyoruzda bu rezaletle karşılaşıyoruz peki ? sponsorun tohumlar bunlar, dolandırıyor mu bizi sponsor acaba , ithal genetik ayağına merdivenaltı kendi ürettikleri tohumlarımı veriolar bize, kurduğum sistemde dnyanı hiçbiyerinde 3 saksı 40 gr alamam, kusursuz bir grow geçirdim, bitki ne istiyorsa ayarladım

Salvi

Yeni üye
abi 600hps artı sayısız abd menşeili gübre ile büyüttüm, neyi yanlış yapıyoruzda bu rezaletle karşılaşıyoruz peki ? sponsorun tohumlar bunlar, dolandırıyor mu bizi sponsor acaba , ithal genetik ayağına merdivenaltı kendi ürettikleri tohumlarımı veriolar bize, kurduğum sistemde dnyanı hiçbiyerinde 3 saksı 40 gr alamam, kusursuz bir grow geçirdim, bitki ne istiyorsa ayarladım
Kanka sana yanlış tohum vermiş olabilriler. Çek fotoyu gönder sponsora ve yeni tohum talep et. Ve herkezin şikayetçi olduğunu söyle

dougy

Üye
knk zaten yanlış tohum yolladılar, hem yanlış hem dandik , artık muhattap olamam bu dolandırıcılarla
ikidir hep siparişimle alakasız genetikler yolluyorlar, farklı hediye ismi veriyorum hediye genetikte aynı diyorlar, yazarsın 4 gün sonra cevap verirler falan böyle iş mi olur, bu şekilde çalışan bir işletmeden biz sağlıklı sorunsuz tohum bekliyoruz zaten suçun en büyüğü bende

higthead

Jolly Green
Dostum kokten kesip asıcagına somek dallarını tek tek veya 2 li olarak keski daha güzel tatlı kurusun. kökten kesip asmıssın iç kısımlara hava nasıl gırıcek. sakın vantılator acayım deme. sadece cıkıs fanın calıssın gırısı bıle acma o şekilde kurusun.

dougy

Üye
Al buyur burdan yak OLUMMMM sana kımse zorla bırsey aldırmadı. Şikayetını et ama suç atmadan argo konusmadan zan altında bırakmadan et.
Üstad ciğerim yanıyor biraz anlayış lütfen , en nihayetinde yazıp günler sonra bile cevap vermeyen muhattap bulamadığım bir kurum hakkında atıp tutuyorum, birilerini zan altında bıraktıysam o birileri lütfen cevap yazsın moderatör veya admin değil sizcen rica ediyorum, ortada ciddi bir mağduriyet var 1 değil 2 değil sayısız yaşanan bir dava bu ve her seferinde sponsor tarafından tavır takınan bir forum artık can sıkıyor

LvbelC5

Kıdemli Üye
Üstad ciğerim yanıyor biraz anlayış lütfen , en nihayetinde yazıp günler sonra bile cevap vermeyen muhattap bulamadığım bir kurum hakkında atıp tutuyorum, birilerini zan altında bıraktıysam o birileri lütfen cevap yazsın moderatör veya admin değil sizcen rica ediyorum, ortada ciddi bir mağduriyet var 1 değil 2 değil sayısız yaşanan bir dava bu ve her seferinde sponsor tarafından tavır takınan bir forum artık can sıkıyor
Kankam sayısız seedbank var bul bitanesini sana sponsordan zorla sattiran yok siz sürekli ordan alıp sürekli itiraz edecekseniz adamlar tabi ilgilenmez yani onlar size zorla satmıyor

Cashh

Doktor
Dostum kokten kesip asıcagına somek dallarını tek tek veya 2 li olarak keski daha güzel tatlı kurusun. kökten kesip asmıssın iç kısımlara hava nasıl gırıcek. sakın vantılator acayım deme. sadece cıkıs fanın calıssın gırısı bıle acma o şekilde kurusun.
Kanka kesmek değil de kökü ile topraktan çıkarıp kurumaya bırakmak doğru mu sence?

Ü

Üye silindi 26240

Guest
kardesim yanlis anlamada bitkiye leş gibi bakmissin sonra sponsoru sucluyosun. bizde niye boyle bisey olmadi demek ki sende hata var

Ayhan

Administrator
og kush bitkileri az hasatlariyla bilinir ama 3 bitkiden 100 grama yakin alabilirsin gibi duruyor. Son haftalar cok onemli cunku son haftalar somek en cok agirligi alir o yuzden flush zamanini iyi tutturman gerekli. Bitkiye yinede guzel bakmissin ama hatasiz grower yoktur her defasindada tohum aldiginiz yeri suclamak en kolay cozum gibi gozuksede cuvaldizi once kendinize batirmayi ogrenmeniz gerekir. Bol hasatlar

higthead

Jolly Green
Patlamayan tohum yoktur.Tohumu patlatamayan grower vardır.
Bitki genetik kötü deyip bitkiye bakamayan grower lar vardır.
Ben nerde yanlış yaptım deyip kendini sorgulamadan bitkiyi sorgulayan grower lar vardır.

Arkadaşlar buna bende dahil önce sorunu kendimizde arıyacağız neler yaptığımıza bakacağız. Zan altında bırakmak kolaydır ama ancak insan kendini bu şekilde avutup kandırır.
Saygılarımla iyi grow lar

Ben nerde yanlış yaptım deyip kendini sorgulamadan bitkiyi sorgulayan grower lar vardır.

Arkadaşlar buna bende dahil önce sorunu kendimizde arıyacağız neler yaptığımıza bakacağız. Zan altında bırakmak kolaydır ama ancak insan kendini bu şekilde avutup kandırır.
Doğru demişsin grow yaparken en ufak gözden kaçan şey bile nelere mal oluyor bizim arkadaşlar yarım yamalak bişeyler ögreniyorlar yapmaya başlıyorlar ondan sonra forumda tohum patlamadı çatlamadı sponsorun allah belasını versin gibi konular açılıyor. Ben sponsordan aldigim AUTO tohumlarla tek kökten 150-170 gramları görüyorum sponsor bana ayrı tohum göndermiyor doğru yolu izliyorum sadece, kendinizi öğrenmeye açmadığınız sürece o yukarıda yazdığım rakamları photoda bile göremezsiniz arkadaşlar

He ayrıca sponsordan sayısız tohum almışımdır şimdiye kadar patlamama veya topraktan çıkmama durumunu bir kez dahi yaşamadım

Mushaze

Yeni üye

Sen tohum patlatmayı nasıl yapıyorsun reis bardağa mı atıyorsun peçete mi elimde 1 tane slh var patlatayım onu yav 3 genetik ekicem slh a yazık olsun istemiyorum :,(

Kağıt havluyu ıslatıp 3-4 kat yapıyorum tohumu arasına atıyorum, kağıt havluyu bi naylon poşete koyup ağzı kapalı şekilde karanlık ve oda sıcaklığında bi yere alıyorum 1-1,5 günde filiz veriyor.

Cashh

Doktor

Kanka katılıyorum patlamadı diye iki ayrı seferde üç tohumu ziyan ettim ecele edip sonra tekrar başıma geldi üç tohum attım biri patladı ikisi patlamadı bu sefer acelem de yoktu kızıp sıkıp patlatııp ziyan etmedim tekrar suya koydum iki gün daha suda beklettim tekrar peçeteye aldım bir günde öyle bir patladı ki üç cm yi geçti o zaman anladım acele edip tohum bozuk diye ziyan eden benmişim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** hahahaha*******