Og kush takip !

Yok kanka sorun yok ama sen o bitkininde sadece sömek verecek dallarını biraz kibarca sağa sola ayırki ışıktan faydalansınlar.

OttoMan347

√SEFİR√
Bütün mesajları okuyamıyorum..
Sık sulama sorunun görünüyor bitkide yaprakların bu denli salma nedeni sulama şıklığı. Toprağın tamamen kuruduğundan emin ol öyle sula. Ustler kuru gorunur altlar daha nemlidir saksı ağırlığından da anlaşılır yada daha derinleri kontrol edebilirsin. Veg dönemi boyunca bitkilerin su istemesini beklemen daha uygun olur yapraklar hafif salmaya baslar susadigini anlar ve susarsin zamanla da nekadar surede kuruduğuna alışırsın

bigbugs1.

Kıdemli Üye
Bütün mesajları okuyamıyorum..
Sık sulama sorunun görünüyor bitkide yaprakların bu denli salma nedeni sulama şıklığı. Toprağın tamamen kuruduğundan emin ol öyle sula. Ustler kuru gorunur altlar daha nemlidir saksı ağırlığından da anlaşılır yada daha derinleri kontrol edebilirsin. Veg dönemi boyunca bitkilerin su istemesini beklemen daha uygun olur yapraklar hafif salmaya baslar susadigini anlar ve susarsin zamanla da nekadar surede kuruduğuna alışırsın
Eyvallah ustam tavsiyelerin için bundan sonra öyle yapacağım fan yapraklarını temizledim sorun olurmu.

OttoMan347

√SEFİR√
Evet olur. Veg doneminde hic budama önermiyorum zorunda kalmadıkça. Fan yaprakları bitkinin güneş paneli gibidir isiktan ve havadan aldığı besinler daha cok etkendir bitkinin buyumesinde.

bigbugs1.

Kıdemli Üye
Kanka bende og kush photo ektim on gün içinde hasat etmiş olucam, tirtikladigimdan anladığım çok güzel genetik ve verimi de düşük değil gibi görünüyor.Benim tavsiyem Lst eğitimine abanabildigin kadar aban bitkiyi güzelce açınca çok güzel tepki veriyor. Günlüğümden bakabilirsin. https://www.tohumsuz.com/threads/gÜncel-↪️-bİg-bud-x-blue-dream-x-og-kush-photo.26366/
Knka benim auto 3. Og yapıştım tadı kafası felan beğendim yine yapıyorum verimi aynen dediğin gibi iyi oluyor photo da daha iyi olur hasatın bol olsun lst yapabildiğim kadar yapıyorum dün yine yaptım 6 gün sonra daha yapılmaz olur 24.gün bugün bakalım ne olacak

bigbugs1.

Kıdemli Üye
Fazla sulama stresi ortalama kaç günde düzelir 26.gün hala düzelmedi fan yapraklarını da almıştım bitki tam strese girdi artık kök çürümesi olmuştur diye korkuyorum tam olarak kaç gün susuz bıraksam toparlar kendini normalde 11lt saksı 10 litre toprak var 1gün boş geçiyor 2.güne toprakta nem bile kalmıyor

420x

Kıdemli Üye
Fazla bro bana göre saksıların kaç litreydi bendekiler 12 litre 26 derece de 3 gün sürüyor kurumaları bende 500 ml veriyorum nem %60larda

bigbugs1.

Kıdemli Üye
Fazla bro bana göre saksıların kaç litreydi bendekiler 12 litre 26 derece de 3 gün sürüyor kurumaları bende 500 ml veriyorum nem %60larda
Knka 11 lt saksılar 24 derecede 2güne kupkuru oluyor toprak 500ml veriyorum aynı nem bendede %60 baksana bi resimlere sence toparlarmı durum ne kaç güne toparlar simdi 2 3 gün daha su vermeden bekliycem

kanka 2 günde kurumaz o toprak 3 günden önce verme suyu bence 500ml mutlaka altlarda kalıyordur su. En son ne zaman su verdin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    T Turco: ****