okuyun lütfen arkadaşlar

timsah2

Yeni üye
arkadaşlar selamın aleyküm bu işte yeni ve acemiyim tohumlarım patladı ekim için hangi marka nasıl bı toprak karışımı hazırlamalıyım perlitli toprak olarak yapmayı düşünüyorum.

2 ektikten sonra hangi aralıklarla su vermeliyim nekadar vermeliyim

3 gübre dediğimiz olay ne gübresi ve hangi zamanlarda vermeliyim nekadar vermeliyim nasıl bı gübre olmalı

4 bitkiler 12 saat ışık 12 saat karanlık olarak planlıyorum ilk toprağa ektiğimde bunu nasıl ayarlamalıyım

5 besin olarak ne vermeliyim

muhabbet kuşu pisliği gübre veya besin yerine geçermi
ARKADAŞLAR OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ACEMİYİM BENİM ANLAYABİLECEĞİM ŞEKİLDE AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİM TÜRKİYE İÇİNDE OLAN VE FAZLA PAHALI OLMAYAN TAVSİYELER VERİN

Ü

Üye silindi 33901

Guest
Toprak olarak klasmann potgrond h onerırım , karışımın da %30 perlit, %10 vermikülit, %60 toprak olacak şekilde yapabılırsın
Gübre bitkiye verdıgın besındır, once kimyasal mı organik mı yapacaksın ona karar ver, kımyasal yapacaksan canna gubrelerını onerebılırım
Bunlar dısında olan soruların cevabı forumda var, bıraz araştır cevaplarını bulacaksın

timsah2

Yeni üye
Toprak olarak klasmann potgrond h onerırım , karışımın da %30 perlit, %10 vermikülit, %60 toprak olacak şekilde yapabılırsın
Gübre bitkiye verdıgın besındır, once kimyasal mı organik mı yapacaksın ona karar ver, kımyasal yapacaksan canna gubrelerını onerebılırım
Bunlar dısında olan soruların cevabı forumda var, bıraz araştır cevaplarını bulacaksın
eyw kral kimyasalmı daha yüksek kafa yapar organikmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********