Olaya gelin...

C

Canna

Guest
Klasik müzügin hakikaten bitkilerimiz üzerinde cok olumlu etkisi var, hatta bu konuda konu acmayi bile düsündüm ama millet bana kiciyla güler diye acmadim, o büyüklükte 198 kökten sadece 22,8 kilomu cikmis? :eek:belliki onlari akil danisacak forumu yokmus.:D:D

Cashh

Doktor
Klasik müzügin hakikaten bitkilerimiz üzerinde cok olumlu etkisi var, hatta bu konuda konu acmayi bile düsündüm ama millet bana kiciyla güler diye acmadim, o büyüklükte 198 kökten sadece 22,8 kilomu cikmis? :eek:belliki onlari akil danisacak forumu yokmus.:D:D
O yazılı 22 kilo kuru yakalanan

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
usta yabancı growerlar da tavsiye ediyor, aslında denemek lazım da geceleri nasıl olacak :)

C

Canna

Guest
usta yabancı growerlar da tavsiye ediyor, aslında denemek lazım da geceleri nasıl olacak :)
Dostum inan bana cok duydum bu klasik müzik isini, mesala benim oglan bebekken aglarken acardim klasik müzik hemen susar rahatlardi, ben de kisisel olarak klasik müzigin rahatlatici etkisine vasifim. Bir daha ki growa deneyecegim. Neticede bitkide bir canli.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Dostum inan bana cok duydum bu klasik müzik isini, mesala benim oglan bebekken aglarken acardim klasik müzik hemen susar rahatlardi, ben de kisisel olarak klasik müzigin rahatlatici etkisine vasifim. Bir daha ki growa deneyecegim. Neticede bitkide bir canli.
antalya akdeniz üniversitesi de yoğun bakım ünitesinde klasik müzik çalıyordu şuan nasıl bilmiyorum, ben de deniycem bakalım usta sonuçları masaya yatırırız :)

Eimal

Müptezel
Abi roman havası çalsak, sigaranın kafası eğlenceli olurmu :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
    ***** ********* *** ** ********** ** ****** ********** * ******* ********* ******
  • E ErdemRS6:
    ********* ****** *** ******** ******** ****** hahahaha ***** ***** ********* *****
  • M Mr.Alc:
  • E ErdemRS6:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** ****** ****** hahahaha* ******* ****** hahahaha* hahahaha**** ** ****** ********** * ******* ********* ******
  • A ax-b:
    ******* ****** ******** **** **** ** hahahaha
  • E ErdemRS6:
    ******* ****** ******** **** **** ** hahahaha hahahaha *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • A ax-b:
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
    **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******* ** ******* *** *** hahahaha**** ****** *** ****** ********* ********* ******* ********* ***** **********
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ***** ** ********* **** **** ******** ** ***** ****** **
  • E ErdemRS6:
    **** ******* ** ******* *** *** hahahaha**** ****** *** ****** ********* ********* ******* ********* ***** ********** ****** *****
    +1
  • H Heisenberg01:
    ******** ********* *** ****** ***** ****** ***** **** ***** * ** *** **** **** ***** ******* ** **** *****
  • E ErdemRS6:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • H Heisenberg01:
  • A ax-b:
    ** **** ***** * ****** **** ******** **
  • H Heisenberg01:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • H Heisenberg01:
  • A ax-b:
    A ax-b: ******* **** ******** ********** ***** ******* ** *****