Olum bu niye 3 yaprak lan ? O_o

Fender

Üye

Kanka 1 numaranın sativa olduğunu düşünüyorum yanılıyor muyum ? 2 numara ise indica gibi ama neden 3 yaprak. 3 yapraklı cannabis türü olabiliyor mu ? Yoksa kızım mutant mı ? Tohumlar çorbacı :D

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Her bir kat çıktığında yaprak sayısı artar kanka aralarında 1 kat fark var şuan o yüzden öyle dikkat ettiysen yeni çıkan yapraklar 5 li çıkıyor.

nasa

Doktor

Kanka 1 numaranın sativa olduğunu düşünüyorum yanılıyor muyum ? 2 numara ise indica gibi ama neden 3 yaprak. 3 yapraklı cannabis türü olabiliyor mu ? Yoksa kızım mutant mı ? Tohumlar çorbacı :D
ruderallis olabilir bence ama gövdesinin etli oluşundan indica da olabilir ruderallis x indica olabilir bence

nasa

Doktor
Aynen kanka yaprak kalınlığı Ruderalis e göre kalın gibi. Belki ruderalis x indica belkide saf indica. Ama sativa olmadığı kesin gibi.
aga sativa bitki büyütülmez 2 metre boyunda 5 indoor sativam var çiçeklenmeye aldım ne bok yiyicem bilmiyorum 3 kere de topping atmıştım

Fender

Üye
aga sativa bitki büyütülmez 2 metre boyunda 5 indoor sativam var çiçeklenmeye aldım ne bok yiyicem bilmiyorum 3 kere de topping atmıştım
Kanka çiçeklenmeye girmeden ve 3 kere toping yapmana rağmen nasıl 2 metredeler. Bide bunun çiçeklenme dönemi var. O neymiş kanka

nasa

Doktor
Kanka çiçeklenmeye girmeden ve 3 kere toping yapmana rağmen nasıl 2 metredeler. Bide bunun çiçeklenme dönemi var. O neymiş kanka
sponsorun hediye gönderdiği bluedreamlar :D nirvana her şey , sponsora genetikler küçük kalıyo diye laf vuruyorlar aksine benimkide tavanla birleşecek pek yakında kanka zaten bi gövde kalınlığı var 20 lik hilti ucu kalınlığında

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** ****...