Organik gübre secimi ?

Blablabow

Yeni üye
Başlıkta belirttiğim gibi kankalar güzel bir arka bahçem var ve kızlarımı doğal kendi olanaklarımla yapabileceğim gübrelerde desteklemek istiyorum.. veg döneminde azot.. flow ciceklenme döneminde potasyum ve fosfor agırlıklı meyvelerden sebzelerden artık neyden ne bulursam kullanmak istiyorum önerisi olan kankalar yardımcı olurlarsa sevinirim.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Eyw kanka burada da para verilip alınmış hiç bişey yok ondan paylaştım senın gönderinde % 100 doğal gübrelerle icra edilmiş growdur . Toprak inek gübresi ile harmanlanıp direk tohumlar içinde patlatıldı bitkiler cinsiyet verdikten sonra güvercin gübre şerbeti verildi bunları deneyebilirsin. İyi growlar kanka

Blablabow

Yeni üye
Cvp: Organik gübre secimi yardım

yokmubiseyinnn' Alıntı:
Eyw kanka burada da para verilip alınmış hiç bişey yok ondan paylaştım senın gönderinde % 100 doğal gübrelerle icra edilmiş growdur . Toprak inek gübresi ile harmanlanıp direk tohumlar içinde patlatıldı bitkiler cinsiyet verdikten sonra güvercin gübre şerbeti verildi bunları deneyebilirsin. İyi growlar kanka

teşekkürler knka tavsiye için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ****** hahahaha** ***** ***
  • istr istr:
  • universesingularity universesingularity:
  • istr istr:
    ****** ********* ********* ********* ******* ****** **** ****** ****** *****
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ******* **** ********** hahahaha** ** ***** ***** *** *** *******
  • NewGardener NewGardener:
    **** **** ***** ********* ***** ******* ********* ***** ****** ********* ******* ********** ********
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** **** ** ** ******** ******* *** ***** ******* **** hahahaha ** ********** **** **** ***** ********* ***** ******* ********* ***** ****** ********* ******* ********** ********
    +1
  • D Dr.Organic:
    ****** ****** *** **** ****** ***** ***** **
  • istr istr:
    ******** *** ***** **** ***** *** **
    ******** ****** hahahaha** **** ***** ** *** *** ** ******** ********* ******** ****** **** ** ** ******** ******* *** ***** ******* **** hahahaha ** **********
    ***** hahahaha ***** **
  • istr istr:
    ***** ***** ****** ** ******** ****** hahahaha** **** ***** ** *** *** ** ******** ********* **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha* ******* ** **** hahahaha*** ***** ****** **
    +1
    ***** **** ********** ***** ***** ***** ********* **** ********** *** ****** **** **
  • istr istr:
    ****** ********** ****** **** **** ********** ** ** ******* ********** **** ******* ****** ******** ******* ********* hahahaha*** ***** hahahaha ***** **
  • istr istr:
    ***** ***** ***** ****** *** ******** ********* hahahaha* **** hahahaha **** hahahaha***
  • istr istr:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • istr istr:
    ** ***** *** *** * ***** **** hahahaha
    *** ********* ****** *** ****** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** hahahaha** **
    TabldotLife TabldotLife: ***** ***** hahahaha** **