Ortaya bişeyler :)

CeykOos

Üye

selam kankalar tamamen eğitim amaçlı baktığım cam önü bitkilerim

Tohum mari diye aldığımız eşyadan çıktı :)

sulama kafama göre toprak 10 liralık , gübre yok . Sınırları zorluyorum :)

bi resimde işaretlediğim yerler var onlar neden oldu acaba kelleleri uçurmuştum büyüme durmuşdu şimdi düzelmiş 2-3 günde bir musluk suyuyla suluyorum :)

Mordecai

Moderator
birseyi yapmaya çalışıyorsan tam yap.
en azından ince dozlarda güvercin gübresi ver ve dinlendirilmiş suyla sula,iyi güneş alan biryere koy.

CeykOos

Üye
birseyi yapmaya çalışıyorsan tam yap.
en azından ince dozlarda güvercin gübresi ver ve dinlendirilmiş suyla sula,iyi güneş alan biryere koy.
Neyi nasıl yapıcağımı sormadım yukarda sınırları zorluyorum yazdım . Pencerenin önünde zaten yeterince güneş alıyo . Sen biraz sakin ol bence o emir kiplerini de törpüle yardımcı olucaksan düzgün ol yoksa cevap bile atma

Xmeiwen

Yeni üye
kanka umarım dişi çıkarda hevesin boşa gitmez şimdiden bol hasatlar her çok azdan gelir devam ;)

CeykOos

Üye
kanka umarım dişi çıkarda hevesin boşa gitmez şimdiden bol hasatlar her çok azdan gelir devam ;)
Kanka aslında herşeyim hazır gibi bişey sistem için 2 tane biri büyük biri küçük odamda var boşta ama kız arkadaşımı ikna aşamasındayım ikna ettiğim an sistemi kurucam bunlarda kafasına göre takılsın ilk heyecanı atıyorum hemde :)

acemiceday

Müptezel

selam kankalar tamamen eğitim amaçlı baktığım cam önü bitkilerim

Tohum mari diye aldığımız eşyadan çıktı :)

sulama kafama göre toprak 10 liralık , gübre yok . Sınırları zorluyorum :)

bi resimde işaretlediğim yerler var onlar neden oldu acaba kelleleri uçurmuştum büyüme durmuşdu şimdi düzelmiş 2-3 günde bir musluk suyuyla suluyorum :)
Kanka kenevir inatçı direnci yüksek bitkidir. Sativa dan böyle direncte övgü görmesi gereken birşey.

Sınırların ne olacak ileriki evrelerde düşünemiyorum :D Rakı da koyarsın arada kanka :D

Takip edeceğim merakla gelişmeleri.

Sen madem bukadar yasmaya inatçı bitki. belki daha düzgün ortam ve şartlar vererek ihtiyaçlarını karşılaşan neler yapacak ne çok hasat verebilecek bitkidir :D

CeykOos

Üye
Kanka kenevir inatçı direnci yüksek bitkidir. Sativa dan böyle direncte övgü görmesi gereken birşey.

Sınırların ne olacak ileriki evrelerde düşünemiyorum :D Rakı da koyarsın arada kanka :D

Takip edeceğim merakla gelişmeleri.

Sen madem bukadar yasmaya inatçı bitki. belki daha düzgün ortam ve şartlar vererek ihtiyaçlarını karşılaşan neler yapacak ne çok hasat verebilecek bitkidir :D
Knka fikir ve önerileri açığım arada yumurta haşlanmış suyu falan koyuyorum merak ediyorum bu şartlarda nasıl ve ne kadar yaşıcak yoksa elimde 300w torch led var ilerde bakarsın onun altına atarım :)

acemiceday

Müptezel
Knka fikir ve önerileri açığım arada yumurta haşlanmış suyu falan koyuyorum merak ediyorum bu şartlarda nasıl ve ne kadar yaşıcak yoksa elimde 300w torch led var ilerde bakarsın onun altına atarım :)
Kanka şöyle birşey deneyebilirsin. Evdeki meyve sebze v.b doğal gıda atıklarının sulisyonu brenderden geçmiş süzülmüş sularından atıklarından faydalanarak ne hale gelebilir bakarsın. Bizde hep birlikte bakarız ?

Doğal evdeki gıda atıkları ne yapabiliyor görülür enteresan olur.

CeykOos

Üye
Kanka şöyle birşey deneyebilirsin. Evdeki meyve sebze v.b doğal gıda atıklarının sulisyonu brenderden geçmiş süzülmüş sularından atıklarından faydalanarak ne hale gelebilir bakarsın. Bizde hep birlikte bakarız ?

Doğal evdeki gıda atıkları ne yapabiliyor görülür enteresan olur.
Şimdi komple yaprakları sökdüm biraz bakim ölmezse onuda denicem :)

convik

Doktor
Neyi nasıl yapıcağımı sormadım yukarda sınırları zorluyorum yazdım . Pencerenin önünde zaten yeterince güneş alıyo . Sen biraz sakin ol bence o emir kiplerini de törpüle yardımcı olucaksan düzgün ol yoksa cevap bile atma
Dostum bitki senin bitkin eyvallah da o da canlı sayılır. en azından biraz gübre ver ömrü kısa da olsa mutlu olsun garibim.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kankacım hevesini takdir ediyorum ama şuan yaptığın şey sınırları zorlamaktan ziyade bitkiyle arana sınır çekmek gibi olmuş :) ilgilensen olmayacak gibi değil zira

hermesforever

Kıdemli Üye
Zamanında sadece migrostan aldığım bitki besinleri ve torflar ile çok kral bitkiler yapmıştım, sen zaten bu bitkiyi tanıyorsun, yolun açık olsun!

CeykOos

Üye
kankacım hevesini takdir ediyorum ama şuan yaptığın şey sınırları zorlamaktan ziyade bitkiyle arana sınır çekmek gibi olmuş :) ilgilensen olmayacak gibi değil zira
Knka kız arkadaşımı ikna etsem toprak ve gübre hariç herşeyim tam direk kabine alıcam :) ama aramızda seviyeli bi ilişki var bitkilerimle onlar beni anlıyo idare ediyolar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ****** *** ***** ********* ***** **** ***** ******** ********** ****** ***** ****** ***** ***** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    * *** ****** ***** ***** ****** **** *** hahahaha* ******
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ***** ***** ********* ***** **** hahahaha* ***** ****** ***** ********* *** ****** *** ** ***** ********** ***** ****** *******
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** ***** **** hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ********* hahahaha*** *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ***** ***** ********* ***** **** hahahaha* ***** ****** ***** ********* *** ****** hahahaha* *****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** **
    ******* ***** ** ******* ** hahahaha
  • powered powered:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ***** ****** ** ****** ******* **** ******* ******** ** **** ****** ********** ****** ******* ***** ** ********** **********
    ** ***** ****** hahahaha* **** **
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ** ***** ****** hahahaha* **** **