Ot ile uçağa binme

Merhabalar yaklaşık 3-5g arası bi kenevir ile uçağa binicem ayakkabının altına saklamayı düşünüyorum yakalanır mıyım ?
Selam kanka , havalimanlarında yeni kabinler yaptılar nereye koyarsan gözükür. Dikkat etmeni tavsiye ederim. Her geçeni kabine sokmuyorlar ama yine de bence risk. Umarım sorunsuz olur yolculuğun ☺️

kankacım içinden geçtiğin xray cihazı varya cebinde 1 dal sigara unut yinede ötüyor var gerisini sen hesap et yinede takdir senin karar senin

Night owl

Müptezel
Çilek reçeli içinden xray göremez haberin olsun ayrıca toz hale getir ilaç kutusunun toz ilacın alt kısıma koyabilirsn

chapoo96

Moderator
dostum hic bulasma rezil olursun biletin yanar vsvsvss ne gerek var yap sigaranı dolu dolu arkana yaslan cikolatanı em :)

Muhpir

Yeni üye
Merhabalar yaklaşık 3-5g arası bi kenevir ile uçağa binicem ayakkabının altına saklamayı düşünüyorum yakalanır mıyım ?
Knaka benim londrali arkadaşlarım tütünün içinde getiriyor birçok kez getirdiler ve hiç bir sıkıntı olmadı Kıbrıs lonrda gidip geliyo bırak 5 grmı 25 30 grm getiriyor her getirdiginde

yasligrower

Yeni üye
Yurt içi uçuş, çantamdaki biber gazına el koyuldu, kafam güzel gittiğim için baya bi trip yaşadım yakalancam diye, herhangi bi sorun olmadı. 2 xray'den geçtim, kabinli xray e girmedim.

bende onu anlamadım kanka güvenlik görevlisine bile sordum abi bu normal birşeymi metal ötmüyormu bu hayır dedi ama gerçekten de sigarayı çıkardıktan sonra ötmedi kanka ben çok şaşırmıştım

cokorama

Üye
bende onu anlamadım kanka güvenlik görevlisine bile sordum abi bu normal birşeymi metal ötmüyormu bu hayır dedi ama gerçekten de sigarayı çıkardıktan sonra ötmedi kanka ben çok şaşırmıştım
knk grow konusunda pek bilgim yok ama meslegim gereği yüksek güvenlikli yerlere çok girip çıktım böyle bişeyin olduğunu sanmıyorum ya başka bi şey vardır ya da tesadüftür çünkü dedektörler bazen tutarsız çalışıyor yoksa o kapı dedektörün imkanı yok tütüne ötmesinin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    *** ****** ***** ******** *** ********* **
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** *** **** ********* **** ****** ****** *** ******* ** ******** ******* *****
  • S SuperKafa:
  • B boldpilot34:
    hahahaha ***** ****** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
    hahahaha **
  • H happyworld:
    ******** ****** ***** ** hahahaha*
  • H happyworld:
    ** hahahaha ******* ****
  • B boldpilot34:
    +1
  • H happyworld:
    **** hahahaha*** ******* *** *** *** **********
  • S SuperKafa:
    **** hahahaha* ***** *** *******
  • S SuperKafa:
    ***** ****** ** **** ***** ** ****** *** hahahaha***** *** ** **********
  • H happyworld:
    ***** ****** ****** hahahaha**** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** ****** ****** ******** hahahaha* ******
  • H happyworld:
    hahahaha* ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ******** ** hahahaha* ****
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** **** hahahaha*** ******* hahahaha******** ********** **** hahahaha* **
    +1
  • H happyworld:
    ******* ****** ********* hahahaha***
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
    S SuperKafa: ******** ********* ****** ******